İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr değeri yüksek Listeler

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar:
Sitemi pr değeri yüksek bi kaç topliste eklemek istedim fakat doğru dürüst bikaç list bulabildim..
Buradan pr değeri 3+ toplistleri toplarsak bunun herkese faydası olur.. Lütfen bu konuya fazla yorum yapmadan bu listleri bir araya koyalım..

Site adı: www.Rahatweb.com
Pr: 3
Sıralama: Gelen ziyaretçiye göre

----------------------------------------

Site adı: www.sitemerkezi.net
Pr: 5
Sıralama: Site hitine göre

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplistlerin birçoğu out.php gibi çıkışlar verdiği için pagerankine fazla faydası olmayacaktır.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aratırsan bu konu forumda var..pr3-4-5-6-7-8-9 listeler yazıyor...ara ara ara

forumda arattım google de arattım çoğu saçma sapan listeler ben doğru dürüst ve işe yarar şeyler arıyorum bu konu sadece bana değil herkese yardımcı olur diye konu açtım..

Bide dizin değil hitlistler bunlar...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.kralhit.com - PR 3 eger gunde 1-2 ziyaretci gonderirsen PR 3 ten nasibini alırsın. Hit e gore deil gelen ziyaretciye gore sıralama yapılıyor. ve herkes kodu en alta koyunca hit gonderen ilk 20 arasında yerini alırsın sanırım.

Site google dan 300-400 ziyaretci alır bunu da diger sitelere gonderir bu da bi kazanc tabi .

www.gicir.net/dizin PR 3 alt sayfaları PR siz oldugu icin etkisi simdilik olmaz ama guzel yanı KARSILIKSIZ olması

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
PR degeri yüksek siteler pr3 pr4 ler olarak fazla işe yaramaz. minumum pr 5 pr6 olursa daha faydalı olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5