İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr&google sorunsali ilginç bir durum !!!

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google cache' e göre anasayfanız en son 8 temmuzda indexlenmiş. Page rank ise 4.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-4 gün sonra çıkması gerek pr4 dün gece olmuş snaırım googlede çıkman için indexlenmen gerek buda yeni açılan sitede 10 günü buluyor

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+cakmaktas.com diye aratırsan sitene gelen linkleride sitenin adı geçtiği yerleri görürsün. PR 4 doğal

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet teki pr nin 0 olması galiba backlinkinin ve indexli sayfa sayısının çok yüksek olmasından kaynaklanıyor.

Benim 3 sitem var. Yeni açılmış sitelerdir. 2-3 aylık. Bu sitelerin backlink ve indexli sayfa sayısı en fazlası 3'tür ve pr si şimdiye kadar hep 0 idi. Bu güncellemeden sonra çok ilginç ama pr 2 değerini aldı. Hatta biri pr3 oldu.
Backlinki ve indexli sayfa sayısı çok fazla olan ve pr si 1 olan aynı zamanda eski bir domain olan site aynen pr1 olarak kaldı.

Kanımca backlinki, indexli sayfa sayısı yüksek olan sitelerin pagerank güncellemesi uzun sürüyor. Benimkisi sadece tahmindir. Google nasıl ediyor nasıl yapıyor bilemiyorum tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5