İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR Güncellemesi Geldi

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@ozgurruh Google'ın bunu link satış piyasasını düşürmek ve TR'ye ağırlık vermek için yaptğnı düşünüyorum. Çünkü geçenlerde daha Google Panda güncellemesi çıkmıştı. Hepsi algoritmanın bizlere birer oyunu :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Tabiki şakası bir yana o konuda haklısın mua. Bakalım bu algoritmalar neleri peşinde getirecek izleyip göreceğiz

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Serdarca.Net PR2 Olmuş benioldurmeanne.org ise PR3 görünce çok sevindim. Askerim diye torpil geçti sanırım Google :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Serdarca.Net PR2 Olmuş benioldurmeanne.org ise PR3 görünce çok sevindim. Askerim diye torpil geçti sanırım Google :D

Evet geçen gün daniel1336 ile serdarcayı inceledik. Alt sayfaları da pr almış. Tebrik ederim. Sağ salim dön blogunun başına geç :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Az kaldı Eif dönecem aranıza, sana ayrıca teşekkür ederim bloğu hiç boş bırakmamışsın emeğin büyük sağolasın. Bu arada ozde pr3 olmuş :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Az kaldı Eif dönecem aranıza, sana ayrıca teşekkür ederim bloğu hiç boş bırakmamışsın emeğin büyük sağolasın. Bu arada ozde pr3 olmuş :)

Rica ederim görevimiz. Son dönemlerde yoğunluktan ilgilenemedim, ama atlatınca daha güzel yazılar yazacağım. Evet özdenin de durumu çok iyi, halinden memnun :)

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pr değeri 0 diye sedo'ya yönlendirdiğim domainim pr 2 olmuş :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dün gece blogun admin paneli pr4 ü göstermişti:D meğerse başka siteyi gösteriyormuş

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
bende iki gün önce fark ettim 0 dan 2 olmuş ama çok enteresan ya sitenin hiti 1 k tekilden 25 tekile düştü aleksa düşüyor pr atlıyor giren siteye adam girmiyor para kazanmıyor artık ne yapim pr ben :)

helpersatan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizim 90 siteden 30'u pagerank 3 aldı hepsi klima kombi beyaz eşya teknik servisliği üstüne :D linkmi satsam ne yapsam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5