İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr i 7 nasıl oluyor

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba aslında sitesini gezdikten sonra bu başlıkla yazmamın nedeni haketmediği değil.Evet 7 yi hakedebilir.
http://www.altiustutasarim.com/
Ben yeni öğrendim ama sanırım bu forumda tanıyanları çoktur.Kitabı da varmış.Alacam inş.Çok methedilmiş.

Peki böyle iyi yazılmış olsada bir blog 7 olabilirmi.Çok değişik farklı siteler gördüm yanlız 7 olması için baya farklı oması gerektiğini gördüm.Yine söylüyorum site haketmiyor demiyorum ama acaba özgün içerik mi buna neden oluyor.

saygılar..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba aslında sitesini gezdikten sonra bu başlıkla yazmamın nedeni haketmediği değil.Evet 7 yi hakedebilir.
http://www.altiustutasarim.com/
Ben yeni öğrendim ama sanırım bu forumda tanıyanları çoktur.Kitabı da varmış.Alacam inş.Çok methedilmiş.

Peki böyle iyi yazılmış olsada bir blog 7 olabilirmi.Çok değişik farklı siteler gördüm yanlız 7 olması için baya farklı oması gerektiğini gördüm.Yine söylüyorum site haketmiyor demiyorum ama acaba özgün içerik mi buna neden oluyor.

saygılar..

PR ve adsense kaygısından uzak site yaparsan senin de olur, aylardır Pr 7 http://www.unbf.ca/altiustu/

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada da 7 görünüyor.Orada neden fake mail detection falan yazıyor.Bu gösterdiği fake mi?

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR 7 yi sonuna kadar hak eden bir site.

epeydir biliyor ve takip ediyordum. PR derdinden uzak bir site yapılırsa olur.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Arkadaşlar ne yazikki Mywedding arkadaşımla sürekli Fake PR olan siteleri gösteriyoruz. ancak hala anlamak istemeyen arkadaşlar var arkadaşlar lütfen kaldirilmanıza izin vermeyin araştırmacı olalımki internet kalitesini türkiyede artıralım.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bu fake PR nasıl oluşuyor.Site sahibinin maareti mi yoksa Gogle botlarının yanılması mı? Ve aramalarda "Pagerank seems to be forged!" çıkması fake PR olduğunu söylemek için yeterli mi .

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Iyinet forumunda sitem ile ilgili yazilanri okudum.
http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/45864-page-ranking-i-7-nasil-oluyor.html

Alti Ustu Tasarim, 2 senedir yayinda olan bir blogtur. 2 senedir
calistigim sirketin websitesinden yayinda idi (www.unbf.ca/altiustu/)
ve yaklasik 3 aydir pagerank olarak 7 degerine sahipti. Yaklasik 1
hafta once, siteyi kendi adresine tasidim (altiustutasarim.com) ve
eski referans linkleri ve arama sonuclarini bozmamak icin 302 redirect
koydum. Bu nedenle, pagerank kontrolu yapan siteler, yeni adresimin
yaniltici mirror oldugunu sandigindan o forge mesaji veriyor. Umarim
butun bu bilgeler, saygin ve ozveri ile uzun suredir, pagerank derdi
olmadan hazirlanmis bir sitenin hakkinda "Turkiye'nin itibarini
dusuruyor" ya da "Fake" gibi gereksiz tartismalarin son bulmasina
yardimci olur.

Uyelik davetiye ile olusturuldugundan, bu emaili size gonderiyorum. Tesekkurler

iyi calismalar,
Mehmet Dogan

Ayrıca buradaki yazımdaki sözü asla bozmayacağım, bu mail bir rica olduğu için bunu gönderdim kendimle ilgili bir görüş konu değil.

Kolay gelsin

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten Mehmet abi için böyle şeyler yazmanız çok acı verici. Hanginiz onun kadar ürettiniz de pr niz 7 olmadı ? Lütfen biraz araştırın lüften!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5