İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR1 190K index (Satılık Güncel Genel Forum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
pm alabilir miyim? ciddi alıcıyım
Pm attim..

Forum gerçekten güzel sade ve hoş kullanıcılarda emek harcamışlar. 10 gün önce kadar index bu forumu aldım eğer almamış olsaydım yada maddiyat yeterli olsaydı alırdım. Ama yinede talibim eğer ayın 25ine kadar satılmazsa belirttiğiniz fiyattan alabilirim.Hayırlı satışlar

Belirttiğiniz tarihe kadar satış olmazsa site sizindir.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ne kadar kazanıyor dıye denemedim doğrusu.600 hitli bir forum kazandiracağida 5tl'den fazla olmaz sanırım. pmler atıldı

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Flood oluyor ama cezamiz neyse uygulansın:)

3.satış konumdu.Bu satıştada alıcımız caydi,Hayırlısı bakalım.Satış iptal.Sıkıldım artık.:)Teşekkürler

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Flood oluyor ama cezamiz neyse uygulansın:)

3.satış konumdu.Bu satıştada alıcımız caydi,Hayırlısı bakalım.Satış iptal.Sıkıldım artık.:)Teşekkürler

Alıcının cayması durumunda banlanması gerekiyor sizde gerekli itradeyi uygulayınız mutlaka ona.

Olcayy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
eğer alıcak durumda olsaydım zaten alırdım gerekli açıklamayı p.m ile bildirdim kendisine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5