İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR1 | Mobil İşletim Sistemi Forumu (Devreden Satılık)

burakalps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: forumandroid.org
Açık Arttırma Başlangıç Fiyatı: 190 TL
Minimum Artış: 10 TL
Hemen Al: 250 TL
Açık Arttırma Bitiş Süresi: Son tekliften 48 saat sonra

Site Reklam Programı: Gittigidiyor İş Ortaklığı
Sitenin Açılış Tarihi: 6 Ay
Site İçeriği Kategorisi: Android Mobil OS
Hosting Durumu: Dahil (500Mb, 15K Traffic)
Satım Durumu: Tüm İçerik Devreden Satılık
Banlı Olduğu Sponsor, Arama Motoru: Bulunmuyor
Site Satışında Herhangi Hukuku Problem: Yok

Hit: 500 – 1000 Tekil
Google Pagerank: 1
Google Index: 2.370
Alexa Sıralaması: 1.3m
Alexa TR Sıralaması: 15k
Alexa Backlink: 10

Mobil işletim sistemi forumu olan sitemiz, son dönemlerin en çok kullanıcıya sahip ve en çok ilgi gören Android işletim sistemi üzerine içerik barındırmaktadır.Teknolojik gelişmeler sonucu günümüzde akıllı telefon kullanıcı sayısı artmaktadır ve bu kullanıcıların büyük bir kısmı Android işletim sistemini tercih etmektedir.Akıllı telefonlar hemen her insanın yaşamına girmeyi başarmıştır.Bu sayede büyük bir pazar alanı oluşmuştur ve önemi de artmıştır.

Sitemizde Android işletim sistemiyle ilgili Uygulamalar, Oyunlar, Temalar gibi birçok kategori de 1000’den fazla içerik bulunmaktadır.Çok sayıda üyeye sahip olmasa da %100 Özgün içeriğiyle arama motorlarında ilk sıralarda yerini almıştır.Sitede bulunan tüm makaleler, içerikler altında yazılan tüm açıklamalar tarafımca yazılmıştır.Siteyi satmamın nedeni üniversite sınavına çalışmam gerektiğinden kaynaklanıyor ve bu nedenle ilgi gösteremeceğim için böyle bir projeyi iyi bir şekilde geliştirebilecek birine devretmek istiyorum.

Sitede bulunan içeriklerin indirme bağlantıları xequ.net adlı bir domain tabanı altında bir server barındırılıyor.Alışveriş içerisinde toplamda 2 Host ve 2 Domain bulunmaktadır.

Site Adresi: xequ.net
Sitenin Açılış Tarihi: 6 Ay
Hosting Durumu: Dahil (1 Gb, 10 Gb Traffic)

Detaylı İletişim: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi