İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış pr1, pr2, pr3, pr4, pt5, pr6, pr7 Link Satışları Çok Uucuza...

ruhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 adet / pr 1 link= > 10 TL

1 adet / pr 2 link= > 15 TL

1 adet / pr 3 link= > 17 TL

1 adet / pr 4 link= > 20 TL

1 adet / pr 5 link= > 25 TL

1 adet / pr 6 link= > 30 TL

1 adet / pr 7 link= > 55 TL

Hertülü içerikten site vardır bir çok farklı siteden link çıkışı olacaktır.Linkler bloglara yorum şeklinde değildir.Sitelerin anadizinine, foter kısımlarına eklenecek ve her sayfada görülecektir.

Ayrıca çoklu backlink hizmetlerimizden ve seo uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Google'da istediğiniz kelimede 1. sayfaya çıkma (%80) garantisi veriyoruz.Sizde hitinize hit katmak,sitenizin pr degerini artırmak ve google'da istediğiniz kelimelerde ön sıralara gelmek istiyorsanız,hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MSN ADRESİM

[email protected]

Seoistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu linkiyle beraber link alabilirmiyim lütfen. Daha çok kadın, güzellik, sağlık, spor sitelerinden istiyorum ben.

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR 4 - 5 - 6 - 7 sitelere reklam vermek istiyorum. Site adreslerini paylaşabilir misiniz ?

gigipost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba ,
Konu linkiyle beraber
1 adet / pr 5 link
1 adet / pr 6 link
1 adet / pr 7 link site isimleri lutfen ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5