İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR2+ Sponsor Oluyorum

doplist.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşalar;

Hostingci değilim uzun yıllardır ticari müşterilerime ve kendime site yapmaktayım dahada uzun yıllar bu piyasada olacağım inş Sponsor olduğum bir çok insan bulunmakta aramızdaki ilişki hostingci-müşteriden ziyade arkadaş gibi olacaktır bunun bilincindeki iyinet üyeleri ulaşırsa yardımcı olmak istiyorum.

Sponsor olacağım sitenin minumum pr2 olmasını istiyorum. Lisanssız portallar, crack, *****, h....k a....t gibi içeriklere malesef sponsor olmayacağım. Geçici, link çöplüğüne dönmüş veya saldırı alan sitelerde mesaj atmassa sevinirim. Karşılık olarak footer a tek text link eklenmesi kafidir.

Hizmetimi 8 aydır IbHosting'ten alıyorum (Internet Bilişim) neredeyse 0 kesinti yaşadık.

Site içeriğini ve ihtiyacınız olan alan trafik bilgilerinizi belirtiniz.

Makina Özellikleri;
Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz
Memory: 16388868k

Herkeze iyi çalışmalar dilerim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

eposta70

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba bizim haber sitemiz var www.haberhit.net bizim 5-10 arası alana ve 150-200 gb trafiğe ihtiyacımız var bize sponsor olurmusunuz haber sitemizi desteklemesi lazım hostunuzun linnux php uyuyor sanırım.
haber sitemiz pr3 dür

doplist.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba bizim haber sitemiz var www.haberhit.net bizim 5-10 arası alana ve 150-200 gb trafiğe ihtiyacımız var bize sponsor olurmusunuz haber sitemizi desteklemesi lazım hostunuzun linnux php uyuyor sanırım.
haber sitemiz pr3 dür

Belirtmeyi unutmuşum makina linux olup, panel cpaneldir.

Mevcut sunucunuzun özelliklerini ve cpu kullanımını gönderirseniz istediğiniz özellikler uygundur.

doplist.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 siteye sponsor olunmuştur son bir kişiye daha sponsor olunup konu kapatalıacaktır.

Gonca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
IRCD sitesinede veriyomusunuz? pr2 site. kelebekcem.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5