İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış PR3 90000 Üyeli 1,5 Senelik Blog Siteme Reklam Alıyorum (750-1000 Tekil Hit)

muh4mmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitemize cüzi miktarlarda reklamlar verebilirsiniz. Sitemiz yeni olmasına rağmen google tarafından sevilmiştir ki ilk günde direk sayfalarımız google'a çıkmıştır.

Reklam Alanlarımız:

1 -) Yan Menüye Reklamınızı Koyabiliriz. (200x200) [1 aylık 20 TL]

2-) İçeriğin altına veya üstüne reklamınızı koyabiliriz. (468x60) [1 Aylık 25 TL] /Üst Alan Kiralandı/

3-) Footer böliminde 88x31'lik boyutlarda bannerlerinizi alabiliriz. [1 aylık 10 TL]

4-) Tasarım Altındaki link takas yerinde eğer siteniz kriterlere uygunsa ücretsiz olarak link takası yapılır aksi taktirde bir ücret karşılığı linkiniz oraya alınır. [1 Aylık 10 TL] /3 adet link satıldı/

Ödemeler PTT Havale, Kontörle(Turkcell) Yapılıyor.

Unutmayın sitemiz heran gelişiyor ve geliştikçe reklam ücretleride artıyor geç kalmadan reklamınızı verin :)

Reklam vermek için : [email protected]

www.odablog.net

TRaKYaLiWeBMaSTeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
çok önceden reklam vermiştim devamlı güncellenen ve dönüşü güzel bir siteydi,ama o zamanki tasarımı daha güzeldi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5