İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+pr3 directorylere manuel kayıt!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR 3 ve üstü dizinlere sitenizi kaydediyorum. Ağırlıklı olarak pr 4-5 oluyo fakat minimum pr3.

100 Directory: $12
250 Directory: $22
400 Directory: $30
500 Directory: $35

Linkler tamamen elle eklenmektedir. Bu servisi yabancı bi forumdan alıp burada satmıyorum. Kendim yapıyorum. Dizinlerin dili ingilizcedir bu yüzden eklenecek sitenin dili de ingilizce olmalıdır. Dizinler Reciprocal link istememektedir.(yani sitenizi dizine ekleme karşılığında sayfanızda dizinin linkini yerleştirmek zorunda değilsiniz.) Ekleme işlemi en geç iki gün içinde biter. Ödemeler paypal ve eft yoluyla yapılmaktadır.

İlgilenenler PM atabilir.

Teşekkürler

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu domain adresini bende almak istiyorum (tabi ekleme üzerinden uzun süre geçti ise daha iyi olur googledaki backlinklerine bakarız)

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka hesap bilgilerini alabilirmiyim işbank olursa anında görüntü olur :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulk indirimi var mıdır?
Bir de Regional & World>Türkçe kategorisi olan dizinleri ayırıp Türkçe kayıt da alsan güzel olur ecnebiler yapamıyor o işi.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka hesap bilgilerini alabilirmiyim işbank olursa anında görüntü olur :)
PM yolladım:)

Bulk indirimi var mıdır?
Bir de Regional & World>Türkçe kategorisi olan dizinleri ayırıp Türkçe kayıt da alsan güzel olur ecnebiler yapamıyor o işi.

4 site ve üstünde bulk inidirimi yaparız. Ayırma işi gerçekten çok zor. Şuanda öyle bişey yapabilceğimi sanmıyorum.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kaç arkadaşla anlaştık. haftaiçine kadar bitecek eklemeleri muhtemelen. yok mu başka ekletmek isteyen:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5