İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR3 Dizin Sitemiz Yenilendi

Jonathan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Yaklaşık 9 ay önce açılan dizinimiz yenilendi. Artık eklediğiniz sitelerinizin otomatik olarak thumbnailini, pr değeri ve alexası da dizinde gösteriliyor. Daha bir çok özellik de yolda. Ayrıca sponsor hosting isteyen arkadaşlara da yardımcı oluyoruz.
Yapmanız gereken www.sitemigor.net sitesine giderek 2 dk'da sitenizi eklemek. Daha sonra ise olumlu sonuçlarını izlemek

Siteler kontrolden geçerek kabul ediliyor. siteler kesinlikle kabul edilmemektedir. Ayrıntılı bilgi için sitemizdeki kullanım klavuzunu okuyabilirsiniz.

Kısa sürede büyüyeceğine inandığımız sitemizde siz de yerinizi almak istemez misiniz? Haydi 2 dk ayırın...

Sitemiz Tamamen Ücretsizdir...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
gonderdim kardes sitemi inşallah onaylanır ;)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hayırlı olsun, sitemi ekledim onaylarsan sevinirim

iyi çalışmalar

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
site sahibi mail adreslerini gizlersen sevinirim
bu arada tıklama nereden oluyor çözemedim

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Mailleri gizleyin bencede. Bu şekilde pek katılım olmaz diye düşünüyorum

Jonathan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz yeni bir yapılanma sürecine girdiği için birkaç aksaklık ve eksikler var fakat en kısa süre içerisinde tüm bunları gidereceğiz arkadaşlar... Önerilerinizi pm olarak veya iletişim bölümümüzden iletirseniz çok memnun olurum. Fikir ve önerileriniz bizim için altın değerindedir...

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam Siteniz Çok Güzel ve İyi Tasarlamışınız Eklerseniz Memnun Olurum

forever79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitesini ekledim. Onaylarsanız sevinirim.

fazilemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir makale taslağı oluşturun.
Ters çevrilmiş üçgen, en önemli bilgilerin en üstte olması için hikayenizi oluşturmanıza olanak sağlar.
“Liderin gömülmesi” terimini daha önce duyduysanız, bu makalenizin yapısına atıfta bulunur. “Lider”, makalenin ilk cümlesidir . “Liderlik”. “Liderin gömülmemesi” basitçe okuyucularınızın, makalenizin amacına ulaşmadan önce birkaç paragraf okumalarını istemediğiniz anlamına gelir.
Hangi foruma yazdığınız, basılı veya web için ne olursa olsun, pek çok okuyucu makalenin sonuna kadar gelmiyor. Bir haber makalesi yazarken, okuyucularınıza en kısa zamanda istediklerini vermeye odaklanmalısınız.
Bir gazeteye bakarsanız tüm üst hikayeler sayfanın üstüne yerleştirilir. Aynı kural çevrim içi yazanlar için de geçerli. Okuyucularınızı çekmek ve okumaya devam etmelerini sağlamak için teşvik etmeniz gerekir. En iyi teşvik edici de bilgiyi en üste koymaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5