İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR3 / Kurumsal / Özgün / Düşük Alexa / Haber sitesinden

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
SADECE 10,00TL'DEN..

Merhaba arkadaşlar,

Site kurumsal bir haber sitesidir. Ajans aboneliği bulunmaktadir. Sitede aktif olarak editör çalışmaktadir. Site tertemizdir. 35 taneye yakın özgün içerik yayınlayan sitenin kendine ait yazarları bulunmaktadir. Siteye hergün mutlaka özgün içerik girilmektedir. Site, gazeteciler tarafından yönetilmektedir..

900.000 kadar indexi bulunmaktadir.

Bugüne kadar tanıtım yazısı link vs alınmamış ve yayınlanmamıştır. Lütfen çöp site olmuş tanıtım yazısı çöplüğüne dönmüş siteyle karıştırmayın! O tür sitelere verdiğiniz tanıtım yazısı sizin zararınıza olduğunu lütfen unutmayınız.

Tanıtım yazınızda maximum 3 link yer almalıdır. Yazınız sitede ömür boyu duracaktır. Toplu tanıtım yazısı için indirim imkanı bulunmaktadir.

40 taneye yakın özgün içerik giren yazarları bulunmaktadır.

Not : Sitemizde çizgimiz gereği, magazin sayfası bulunmamaktadır. Bu nedenle adul*t erot*k içerik gibi tanıtım yazıları alınmamaktadır.

NOT: PM isteyenler konuyada yazarsa sevinirim.

NOT: Belirli bir rakamdan sonra siteye alımlar DURDURULACAKTIR!

Fiyat : 10,00TL 'dir.

Site hakkında genel bilgi
Pagerank: 3
Alexa Dünya: 192.000
Alexa Ülke: 4.800
Alexa Backlink: 88
Google İndeks: 900.000
Google Görsel: 79.600
Google Backlink: 1
Yandex İndeks: 258.506
Domain Yaşı: 1 yıl 8 ay
Yandex news : Kayıtlı

Ödeme : Kuveytturk
İrtibat : 0554 417 11 13

(Şans oyunları ve paypal kabulümüz değildir.)

(TOPLU ALIMDA İNDİRİM İMKANIMIZ VARDIR!. ALIMLAR SINIRLIDIR!)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5