İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr3 ve üzeri içerikli sitelerden link satın alınacaktır

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15'den fazla link çıkışı olmayan, google'da en az 300 sayfası indexlenmiş olan, infolu, cache'li sitelere 3 Aylık text link reklam verilecektir. Fiyatta çok uçulmaması için daha önce çok sayıda aldığım ve almakta olduğum sitelerden birkaç örnek vereyim. PR5 sitelerin üç aylık reklam fiyatı 40-45 ytl civarında. Yani pr3 site için 3 aylık 60-70 ytl fiyat vermeyin lütfen. Bunu da çok fazla pm geldiği ve çoğunun bu şekilde fiyat istemesinden dolayı yazmak zorunda kaldım, kusuruma bakmayın.

Not: Uygun koşullardaki sitelerde 3 ay sonunda muhtemelen reklam yenilecektir.

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu günceldir. pm'ler geliyor hepsi toplansın bütçe ayarlaması sonucunda olumlu / olumsuz hepsine cevap verilecektir.

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu halen güncel 6 adet link alındı, hatta bir kısmında 2 adet link satın alındı. Sitesine güvenenlerin tekliflerini beklemeye devam ediyorum.

Not: Blogspot ve alt sayfalardan link satın alınmamaktadır bu nedenle bu tip sayfalardan teklif göndermeyiniz.

ruby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletişim adresinizi pm atabilirmisiniz msaj sayım düsük o nedenle size bilgileri gönderemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi