İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr4 Backlink Alma

fafafe3457

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize pr4 profil backlink almayı görsellerle anlatacağım.Eğer profil backlink hakkında pek fazla bilgiye sahip değilseniz.Daha önce yazmış olduğum."profil backlink" adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Tıklayıp,siteye gidiniz.Aşağıdaki adımları bir bir uygularsanız,artık sizde pr4 profil backlink sahibi olacaksınız.

Resimli Anlatım

pr4-backlink-alma.png

Pr4-backlink-alma-2.png

Pr4-backlink-alma-3.png

Pr4-backlink-alma-4.png

Pr4-backlink-alma-5.png

Yazılı Anlatım

Tıklayıp,siteye gidiniz

Maddeler halinde anlatacağım ;

Siteye gittik, ardından en üstteki menün bi altındaki menüde en solda "Register" yazıyor,tıklıyoruz.
"I have read, and agree to abide by the SignatureBar Forums rules." yazan yerdeki butona tıklayıp,"Register" yazan yere tıklıyoruz.
"User Name" yazan yerin altındaki boşluğa "Kullanıcı Adı"nızı yazınız.
"Password" yazan yere şifrenizi giriniz.
"Email Address" yazan yere mail adresinizi giriniz.
"İmage Verifcation" adlı yazan yerdeki yandaki resimdeki karakterleri giriyoruz.
"Referrer" yazan yeri boş bırakabilirsiniz, yada "fafafe123" olarak girebilirsiniz.
Ardından en alttaki "Complete Registration" butonuna basınız.
Sonra mailinize gelen maildeki onay mailine tıklayınız.
Karşınıza profil,option,forums adlı linkler çıkacaktır.Profil yazan yere tıklayınız.
Sonra alttaki homepage kısmına gelip, sitenizin linkini giriniz.
Bu yazımız burada bitti, bir dahaki yazımızda görüşmek üzere..

Bir yorumu çok görmeyiniz..
Kaynak

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site PR 4 diye sizin şu an açacağınız hesaba ait profil PR 4 mü olacak sanıyorsunuz?

Her indexin değeri ayrıdır. Açtığınız hesap da ilk PR güncellemesine kadar sıfır kere sıfırdır. Pr güncellemesinde değer alır mı? Kısmet, ama çok zor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5