İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR4 Dizin Sitesi

banzell

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
karşılıklı olursa sevinirim, size verilen kodları sitenizde paylaşabilirsiniz
Web site sahibi arkadaşlar, herkese merhabalar. Yeni faaliyete girmiş olan sitem hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Kısa bir süre içinde ücretli hale getirilecek olan sitemizde, şimdiden yerinizi almanızı tavsiye ederim.

Siteye ekleme yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki anlatmış olduğum aşamaları dikkate alırlarsa sevinirim.

www.helolinks.com

Sitelerinizi, size en uygun kategoriye eklemek için öncelikle Helolinks.com adresinden sizin sitenizin içeriğine uygun bir kategori seçmeniz gerekmektedir.

Daha sonra ise Helolinks.com adresinden belirlediğiniz kategoriyi seçip, sitelerinizin tanıtımı için istenen bilgileri girdikten sonra sitelerini kayıt etmesi gerekmektedir. Siteleriniz en geç 4 saat içerisinde onaylanacaktır.

* ***** siteler kesinlikle onaylanmayacaktır.
* Sitenizin domain yaşı en az 3 ay olmalıdır ve sitenizin içeriği oturmuş olmalıdır.

site ekle,bedava backlink

kozmopolis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erdem kullanıcı adıyla çok sayıda ıyun stesi ekledim teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5