İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR4 Forum. 20bin üye. 3k tekil hit. Ads geLirLi. Uygun fiyat..Aciliyetden satiLiktir.

Birakma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
İstenen minimum fiyat: 600 YTL ( indirim yok son fiyat )
Sitenin açılış tarihi: 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Aşk ve Sevgi Forum Portalı
Günlük hit sayısı, kaynak link: Tekil hit: 3k küsür.. http://www.zirve100.com/WebSiteDetails.aspx?s=210307
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Oldugu gibi satiliktir
Hosting dahilmidir: hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi: birakma.com
Satma nedeni (opsiyonel): borç var ödenmesi lazım :)
PR değeri varsa linki (opsiyonel): pr 4
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): 313.041
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 90$ ~ 100$ adsense
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 20 372
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): Belirsiz.

Satıcının eklemek istediği notlar:

link:birakma.com
birakma.com adresine bağlantı veren yaklaşık 60 sonuçtan 1 - 10 arasındakiler

site:birakma.com
birakma.com alanından aramasının yaklaşık 153.000 sonucundan 1 - 10 arasındaki sonuçlar

Aciliyetden satiliktir ciddi alıcılar msn olarak [email protected] adresinden bana ulasabilirler..

Seo'lu bir sitedir.. bir konu aciLdigi zaman direk googlede üst sayfalarda indexlenmektedir.. aşk forumlari arasinda ileride gelen sitelerden biridir.. Resimli şarkılar da ilk sırada ve bir cok kelimede ilk sırada cıkmaktadir.. aşk kelimesinde 3 cü sayfada ask kelimesinde 2 ci sayfada ugrasilirsa link degisimi vs.. 1 ci sayfaya rahat çıkartabilirsiniz.. forumdakı uyelerın %80 i bayandir :p Forum her zaman aktifdir.. Alan kişi pişman olmaz ugraşamıyorum ben zamanım yok ugrasıcak kisiler icin super bi firsat kacirmayın derim..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
msn ekle kardeş: [email protected]
hitini takip etmeliyim kısa bir süre
adsense gelirinide dahil
bahsettiğin gibi ise

siteni : www.dearshell.net projeleri arasına alabiliriz.

Senden sitene :

Analytics kodu ile Adsense kodumu 3 er günlüğüne koymanı isteyebilirim

3. gün sonunda almasam bile 3 günlük adsense gelirin hesabına havale edilir.

maksat hit kaynaği ile adesense gelirin gercekteki gelirini görmek

Birakma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma ama 3 gün ben ne senin nede baska birisinin adsense kodlarini yayinlayamam.. Adsense gelirleri görmek isteyenlere ben gelirleri gösteriyorum zaten ss alarak..
Hit konusuna geLince zirve100 den sitenin hitine bakabilirsiniz ilk konuda verdim hit'e bakabileceginiz link adresi..

Ciddi İlgilenen arkadaşlar [email protected] msn adresimi ekleyip görüşebilir.. Teşekkürler..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ben bir alıcı adayı olarak konunla ilgileniyorum..

Siteni bize satmak istiyor isen kural şudur:

Analytics kodu ile Adsense 3 er günlüğüne benim kodlarımı koymanı istiyorum buradaki maksat sitene esas girişleri kaynakları ve günlük kazancını görmemdir..

senin 3 günlük adsense kazancın bana laızm değil sana fotosunu çekerim parasınıda yollarım o 3 günlük kazancın...

umarım maksatımı anladın..

eğer dediğin gibi ise 600 değil 800 de veririz... ( ama dediğin gibi ise )

ama sen bunları kabul etmiyor isen ve ısrarla zirve100 e girip takip etmemi istiyor isen ben burda şüpelenirim..

Analytics kadar sağlam hit takip eden bir sistem yoktur..
ve Analytics harici hiç bir şekilde senni hitini takip etmeyi kabul etmiyorum
ve alıcılarında Analytics harici farklı bir kod ile takip etmesini kesinlikle önermiyorum

bahsettiğim şeyleri kabul edersen beni msn adresine ekleyebilirsin bunların dışında farklı pazarlıklar farklı teklifler için eklediğinde dikkate alınmaz..

saygılarımla.

(Yukarıda bahsi yapan kurallarımı uygularsan Siteni DeArSheLL internet hizmetleri Adına Anında alırım.!!

Birakma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama sen bunları kabul etmiyor isen ve ısrarla zirve100 e girip takip etmemi istiyor isen ben burda şüpelenirim..

Ben israrla zirve100 demiyorum sitede o ekli sadece istatistikleri takip etmek için o yuzden ordan bakin diyorum ben hic biseydende kacmiyorum. Analytics kodu ekli değil. Ama $imdi Eklicem Google Analytics'den.. Eklendikden sonra istatistikleri gorursunuz ordan.. Biz Kimseye Yalan söyLemiyoruz aciL paraya ihtiyac oLdugu icin ben 600 ytl ye satisa cıkardim bu siteyi bana para lazim olmasa asLa satmam bu siteyi bu fiyata.. fiyatida gecdim siteyi satmazdim kolay kolay ama para lazim oLunca bazen bazi seyLeri qozden cikartmak gerekio. Herneyse uzun Lafin kisasi Biz Kimseye Yalan söyLemiyoruz Söylediklerim Dogrudur.. Kimseyede Zorla Bisey Satmiyorum Begenen İsteyen Uygun geLen Alir ki bana göre bu fiyat bu site için uygun ..

dn : Google Analytics i de $imdi ekLiyorum..

SaygiLarimLa..

Satis Devam Etmektedir..

Analytics has been successfully installed and data is being gathered now.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Seni Anliyorum..
ama diyorumki senin Analytics kodun benim işime yaramaz..

ben kendi Analytics kodumu eklicem
eğer esastan dediğin gibi ise soru sualsiz satın alacam diyorum sana

ama dediğim gibi benim kodlarımı koymani rica edicem..

konu hakkındaki ciddiyetimi biraz anlamanı istiyorum..

benim kodlarımı sitene koy..
3 gün kalssın ben kendi panelimden hit kaynaklarını 3 gün boyunca takip edeyim..
eğer bu girişler google den direk sağlaniyorsa kardeş banka hesabını yolla dicem sana olay bu..

Birakma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ads Kazancini görmek isteyenLer için Bugunluk Kazancin Oldugu SS Koydum Bakabilirsiniz.. Kazanc Dahada Artıcaktır.. SaygiLar..

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gf8 in soylediklerini tekrar yazmak istemiyorum.

3 gun ads kodunu koyup gelirleri görebilirsem siteni anında bende söylediğin fiyata alabilirim...

Yok kabul etmiyosan, hayırlı satışlar...

Sana kimse yalancı demiyor, ama inan biz burada neler gördük o yüzden bizde kendimizi garantiye almak zorundayız..

theflood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam zaten 5,89 $ lık geliri kanıtlamış ısrarla kendi kodlarındaki maksadı anlayamadım ama arayı bulun iş te :)

Ben bir alıcı adayı olarak konunla ilgileniyorum..

Siteni bize satmak istiyor isen kural şudur:

Analytics kodu ile Adsense 3 er günlüğüne benim kodlarımı koymanı istiyorum buradaki maksat sitene esas girişleri kaynakları ve günlük kazancını görmemdir..

senin 3 günlük adsense kazancın bana laızm değil sana fotosunu çekerim parasınıda yollarım o 3 günlük kazancın...

umarım maksatımı anladın..

eğer dediğin gibi ise 600 değil 800 de veririz... ( ama dediğin gibi ise )

Analytics kadar sağlam hit takip eden bir sistem yoktur..
ve Analytics harici hiç bir şekilde senni hitini takip etmeyi kabul etmiyorum
ve alıcılarında Analytics harici farklı bir kod ile takip etmesini kesinlikle önermiyorum

bahsettiğim şeyleri kabul edersen beni msn adresine ekleyebilirsin bunların dışında farklı pazarlıklar farklı teklifler için eklediğinde dikkate alınmaz..

saygılarımla.

(Yukarıda bahsi yapan kurallarımı uygularsan Siteni DeArSheLL internet hizmetleri Adına Anında alırım.!!

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksat belli,

Şimdi ben toplam gunluk kazancımı koysam ortaya diyelim 75$, ama bir sürü site olsa. bunun gibi seyler, ben arkadaşı hiç bir sekilde suçlamıyorum veya yalancı demiyorum AMAN HA yalnış anlaşılmasın.

Sadece şimdiye kadar yediğimiz kazıklardan sonra EŞŞEĞİMİ sağlam kazığa bağlıyorum. yoksa gun 6$ kazansa 3 gunde 18$ eder, 18$ a düşmedik düşmeyizde.

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir...

Hayırlı satışlar.

Birakma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginiz icin tesekkurler.. ciddi alicilar msn adresimi ekleyebilirlerse ordan daha ayrıntılı konusabiliriz.. lütfen ekleyen arkadaslar fiyat indirimi icin eklemesin zaten yeterince uygun fiyat.. saygilarimla..

zahmaci ve diğer arkadaslar 3 gunumu ben bi kisiye veripde onu beklemek istemıyorum acıkcası alıcakmı almıcakmı zamanım yok zaten ..
ama genede ekleyin [email protected] bi cıkar yol buluruz eger gercekden ciddi alicilar varsa.

Satis devam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5