İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR4 - İngilizce Forex Sitesi - 250 TL'den

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi : Pm ile verilecektir.
Açık arttırma başlangıç fiyatı: 250 TL
Minimum açık arttırma fiyatı: 25 TL
Hemen al fiyatı: 1500 TL
Açık arttırma sonlanma tarihi: Son tekliften 24 saat sonra, fiyat uygun bulunması durumunda daha da erken satış bitirilebilir.
Sitenin aylık kazancı: Reklam koymamıştım, açıkçası siteyi unutmuştum ben. PR4 olduğunu da paneldeki domainlerimi incelerken tesadüfen öğrendim.
reklamı yeni koydum aldığım tek tık:
http://img443.imageshack.us/img443/1953/67461644.jpg
Kategori, sitenin içeriği nedir: Forex
Günlük hit sayısı, kaynak link: Hiç sayaç koymadım, ağustos ayında site yeniden yeni bir hostingle başladı. Cpanelde webalizer'den aldığım istatistikleri koyuyorum:
http://img222.imageshack.us/img222/1166/hbziyraet.jpg
Pagerank değeri: PR 4
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik
Hosting dahil midir: Ağustos başına kadar dahildir, ama hosting bir sponsor tarafından karşılanıyor, bir an önce siz yine kendi hostinginize geçerseniz daha iyi olur.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi : Wordpress
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Eklenecek notlar: Domain Türkçe'dir, daha önce forum olarak kullanıyordum, fakat netle alakamı 2009 yılında kesince forumu da kapatmıştım. 4 şubat 2008 kayıtlı bir domaindir. Siteyi satma sebebim, sitenin benim için varla yok olması bir, dediğim gibi tesadüfen gördüm o sitenin pr4 olduğunu, hemen bir forex sitesi yapıp digitalpointte bir iki link alışverişine girdim. Ama güncel yaşamın yoğunluğundan dolayı o konuyla da tam ilgilenemedim. Zamanında bir link almıştım, şimdi site satma konusu açarken gördüm linkin süresi 22 kasımda bitmesine rağmen kaldırmamışım :) Teması xhtml - css valid'dir, zamanında çok aramıştım.

Yüklü eklentileri:
Contact Form 7
Google XML Sitemaps
Post-Plugin Library
Random Posts
Whydowork Adsense
Wordpress Popular Posts
WordPress Related Posts

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
En azından 3 günlük adsense geliri olmuştur, analytics de koydu iseniz site adresi ile birlikte pmler misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5