İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR4 oyun sitesine "2 aylık 25 YTL'ye" text reklam kampanyası

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sıralar paraya sıkışık olduğum için, 2 aylık text reklam ücretini 25 YTL yapıyorum.

Oyun siteme reklam alacağım. İçerik flash oyun değil. Video oyun incelemeleri, oyun hileleri vesaire. Şu an aklımda bir limit yok. Site ne kadar reklam alırsa, o kadar koyacağım -ki büyük ihtimal fazla olmaz.

Sitenin Pagerank değeri "4". Alexa rankı 400.000 civarı. Tekil hiti 1500-2500 arası dalgalı şekilde gidiyor.

Siteden dışarıya dış link sadece birkaç tane var. Zaten reklam alırken de onların büyük bölümünü kaldıracağım. Dış linkler kendi sitelerimin reklamı.

Ödemeyi EFT - Havale kabul ediyorum. Hesap Garanti Bankası.

2 aylık text reklam - 25 YTL
1 aylık text reklam - 20 YTL

Daha uzun süreli reklam vermek isterseniz de, ona göre iki taraf için de uygun fiyat çıkarabilirim.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site bilgisini gönderirmisin hocam msn adresinle birlikte

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstad satıştan vazmı geçtiniz.Pm göndermediniz?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pardon beyler, ben bu başlığı unutmuşum yahu. 1 ay kadar cevap gelmediği için, bu başlığa göz atmamıştım.

Kampanyayı bitireli çok oluyor. Gecikme için kusura bakmayınız. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5