İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR4 ÖZGÜN Teknoloji Bloğu Reklam Satışları *ÇOK UCUZ! SAKIN KAÇIRMA!*

doxphilo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR4 Blogda Banner Reklam Kampanyası!

Site adresi: Özel mesaj ile yada levelupturok skype ile sorabilirsiniz.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Blog, Teknoloji, Android, Oyun ....
Domainin yaşı: 2
Pagerank değeri: 4
Alexa ülke sırası: 54,314
Reklam alanları - boyutları ve fiyatları:

* Sağ Sidebar 125x125 - Aylık 5 TL (Üst 125x125 6 adet satıldı. ** Alt 125x125 5 adet mevcut!)
* Sağ Sidebar 250x250 Sadece 2 Adet Mevcut! - Aylık 40 TL (3 Aylık Alımlarda fiyat aylık 15 TL) (1 adet kaldı)
* Seçtiğiniz özel bir makalenin içinde 468x60 - Aylık 20 TL
** YENİ ** TOP BAR YAZI REKLAMI - 40 TL
** YENİ ** HER İKİ POST ARASI ve MAKALE SONU YAZI REKLAMI - 40 TL

** TANITIM YAZISI - 100 Kelimesi sadece 2TL, Sitede Yayınlanması : 20 TL
Tanıtım Yazısı ile ilgili ek bilgiler:
* Tanıtım Yazıları 3 Ay boyunca yayınlanır.
* +18/*****/yetişkin içerikli banner,link, tanıtım yazısı kabul edilmez.
* Tanıtım yazınısnda max.3 adet link çıkışı olmalıdır.

Ödeme seçenekleri: Paypal Öğrenmek için PM atabilir, yada SKYPE üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

FARKLI SEÇENEK VE TEKLİFLER İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ:

Diğer Servisler:
** Ucuz ve Hızlı Hosting Seçenekleri - Wordpress, Joomla veya Opencart Kurulumu Dahil
** WebMaster Hizmetleri
** Makale Yazarlık Hizmetleri (SEO veya non-SEO) (İngilizce, Rusça, Türkçe, Fransızca, Portekizce, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca) Makale yazımları dile ve konuya göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla, lütfen önceden ne istediğinizi tam olarak belirterek veya bize sorarak yardım alıp, fiyatta anlaşabilirsiniz.
** SEO kelime avı (Sitenize uygun, trendlerinize ve istediğiniz hedefe göre SEO kelimelere özgün makale oluşturulur.)

EK OLARAK:

Banner reklam veya diğer önerileriniz (Alım-Satım, Link Değişimi vb.) için, elimizde TAMAMEN ÖZGÜN YAZILARDAN OLUŞAN!:

İSPANYOLCA OTOMOBİL BLOĞU
FRANSIZCA MODA BLOĞU
İNGİLİZCE SAĞLIK SİGORTASI BLOĞU

Bulunmaktadır. Siteleri Satın Almak veya Başka Teklifler için PM atabilir veya SKYPE'tan ulaşabilirsiniz.

doxphilo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günceldir. Tüm Detayları İlk Mesajdan Alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5