İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr4 sitelere reklam alınır

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pembis.com pr 4 tekil 3000
güzellik kadınlar sağlık fal burç astroloji rüya tabirleri gibi kadınları kızları ilgilendirebilicek konulardaki sitelerinizin reklamını alıyorum.
anasayfa sabit text 15 ytl
tüm sayfalar sabit banner 15 ytl
tüm sayfalar random text veya banner 468x60 ya da 728x60 olmak üzere 10 ytl

oyun sitesi pr 4 tekil 4500
oyun eğlence siteleri ve oyun sitesine uygun sitelerinizin reklamı.
tüm sayfalar sabit text 20 ytl
ayrıca forum bölümüne de textinizi ya da bannerınızı eklicem 468x60 ya da 728x60

resim sitesi pr 4 tekil 3500
menü altına sabit text 20 ytl
sağ menüye sabit text 15 ytl
tüm iç resim sayfalarının altında sabit 15 ytl

dizin sitesi pr 4 gpr 5 tekil 4000
anasayfa özel linkler sabit 20 ytl
tüm sayfalarda random banner 468x60 10 ytl
tüm iç sayfalarda kutucuk text reklam 15 ytl

banner ve text linkler için hit göndermek konusunda soru sormayın lütfen çünkü bu sizin sitenizin benim sitemin konusunda ne kadar uygun olup ziyaretçi çekiceğine bağlı bişey. daha çok pr için reklam düşünürseniz daha karlı olur.

bir iki sitede webservis kullanıyorum onun dışında genel olarak awstats (ki en iyi ve doğru sonucu veren de bu) ile kontrol panellerimdeki istatistikleri kullanıyorum.

adul* ware* crac* seria* şiddet hiddet mp* gibi siteler ve sitelerimin içeriğine aykırı siteleri kabul etmiyorum. reklamınız ödeme yaptığınız anda yayınlanmaya başlar.

ödemeler iş bankası ve garanti bankası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5