İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR5 Ama Aramalardan Ses Yok

F

flashcenter.net

Misafir
www.roketoyun.com pr5 ve açılalı az olmadı.Ama google arama sonçlarında çıkmıyorum bile.Sitemde bir sorunmu var? tavsiyeniz nedir?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
indexli sayfa sayısı bi işe yaramıyor
bi sitem var 100 bine yakın sayfası indexli, hepsi de orjinal içerik ve no spam ama günde 10 tekil

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flashcenter.net' Alıntı:
www.roketoyun.com pr5 ve açılalı az olmadı.Ama google arama sonçlarında çıkmıyorum bile.Sitemde bir sorunmu var? tavsiyeniz nedir?

ben roketoyunu geçen hafta bir gün, "oyun" aramada ilk sayfada gördüm. "oyunlar" da aynı şekildeydi. niye ben değil diye kıskanmıştım :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman bu arkadaş sandbox a düşmüş,
artı olarak bi kaç gün önce google arama sonuçlarında ve site değelerinde bir yenileme yaptı, bazı dc lerde yeni sonuçlar görünebiliyor. umarım sadece bir google dance tan ibaret değildir zira tüm dc ler aktif değilken bile %20 arttı hitim.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
o zaman bu sandbox a düşmüş,
artı olarak bi kaç gün önce google arama sonuçlarında ve site değelerinde bir yenileme yaptı, bazı dc lerde yeni sonuçlar görünebiliyor. umarım sadece bir google dance tan ibaret değildir zira tüm dc ler aktif değilken bile %20 arttı hitim.
evet ya, ben de düşünüyorum bu google da sıralama niye değişti diye. bazı sitelerim öne gelmiş, bazıları da arkaya düşmüş.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenin altındaki bu yazılar yüzünden olabilir
hatta google banlayabilirde siteni

omputer business hosting dedicated hosting web tasarim developing transfer yeşil kart pc ps2 playstation free games online buy web reseller hosting flash oyun tavla flash oyun flashoyunlar bedava flash oyunlar oyunlar

F

flashcenter.net

Misafir
O yazıları daha dün koymuştum ama kaldırdım.Fakat sitem birkaç aramada çıkıyor.Peki sitem sandbox düşmüşse nenden düşmüş olabilir? birde çıkmak mümkünmü?

U

umurcan

Misafir
flashcenter.net' Alıntı:
O yazıları daha dün koymuştum ama kaldırdım.Fakat sitem birkaç aramada çıkıyor.Peki sitem sandbox düşmüşse nenden düşmüş olabilir? birde çıkmak mümkünmü?

hızlı pr yükselişinden girmiş olabilir
çıkılır tabi ama kaç ay sürer belli olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5