İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr5 Link Aldım Hitler Düşüşe geçti

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bir arkadaştan pr 5 link aldım.Ancak hitler düşmeye başladı.Dalgalanmamı yoksa link yüzündenmi ?

site : keccap[dot]com

HoRTLoCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o linkle alakası olmadıgı kesin
bir sorun yoktur sorunu baska yerde ara link almakdan zarar gelmez aşırıya kaçmadıgın sürece ki PR5 den alıyosun tam tersine iyi bir etki bırakır.Siten bence dalgalanma olabilir.pr güncellemesinden sonra daha güzel olacağına inanıyorum

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen gogle'ın önlem alma düşüncesinden kaynaklanıyor. özellikle, siten yeni bir siteyse, sitenle ilgili bu büyük etki sebebiyle, ziyaretçileri koruma mantığını kullanarak kısa süreli sandbox uygulamıştır. siteni geliştirmeye, her şeyi normal şekilde yapmaya devam edersen, sitede bir hile olmadığını, aldığın pr5 linkin doğal link olduğunu düşünür ve eskisinden daha iyi bir sıralamayla tekrar üst sıralara çıkarır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5