İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış pr5 Link Satışı 771 K

Sansar_salvo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: P.M ile bildirilcek
Alexa değeri: 771,992
Sitenin PageRank değeri: 5
Siteden Kaç Link Satılacak : 2
Ödeme Koşulları: paypal - eft - garanti bankası
Site Hakkında Not: Sıfır link çıkışlıdır.

AYlık Fiyat => 25
3 Aylık => 60

digweed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: P.M ile bildirilcek
Alexa değeri: 771,992
Sitenin PageRank değeri: 5
Siteden Kaç Link Satılacak : 2
Ödeme Koşulları: paypal - eft - garanti bankası
Site Hakkında Not: Sıfır link çıkışlıdır.

AYlık Fiyat => 25
3 Aylık => 60
PM alabilir miyim

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site ile ilgili tüm detayları pm gönderirmisin..
İnş. aradığım özelliklerdedir..

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bu siteye dikkat ediniz..pm ile yollanan siteyi başka biri başka bir forumda yollayınca farkettim...
Site cok güzel tam aradığım özelliklerde diye aklımda kalmış ordan hatırladım ..
Velhasıl buradaki kullanıcı sitenin gercek sahibimi bilemem ama dikkatli olmak lazım :S

Sansar_salvo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link Satışlarımız bitmiştir.Yoğunluktan dolayı girip burayada yazamadım.

bu siteye dikkat ediniz..pm ile yollanan siteyi başka biri başka bir forumda yollayınca farkettim...
Site cok güzel tam aradığım özelliklerde diye aklımda kalmış ordan hatırladım ..
Velhasıl buradaki kullanıcı sitenin gercek sahibimi bilemem ama dikkatli olmak lazım :S

Site kendi sitemdir.İstersen girip dnsleri felan kontrol edersen türk serverlarındadır :)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Link Satışlarımız bitmiştir.Yoğunluktan dolayı girip burayada yazamadım.

Site kendi sitemdir.İstersen girip dnsleri felan kontrol edersen türk serverlarındadır :)

Nasıl bitmiştir? Site sıfır link çıkışlı idi hala öyle görünüyor:ıslık:

Sitenin senin olup olmadığı dnslerinden mi belli oluyor ? Site sahibi benim başlıklı bir yazı yaz inanayım:sinir:
Eger ispatlayamazsan seni yönetime şikayet edeceğim .Başkasına ait siteden link satmaya çalıştığın için.

Sansar_salvo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl bitmiştir? Site sıfır link çıkışlı idi hala öyle görünüyor:ıslık:

Sitenin senin olup olmadığı dnslerinden mi belli oluyor ? Site sahibi benim başlıklı bir yazı yaz inanayım:sinir:
Eger ispatlayamazsan seni yönetime şikayet edeceğim .Başkasına ait siteden link satmaya çalıştığın için.

Linkleri konu alarak alıyorum siteye bi girmeye zahmet ettiysen bi bakarsın tamam mı :hihi: ayrıca bu işten ne kadar anladığın belli oluyo galiba yabancı bi adam gelipte burdan host alcak hali yok heleki pr5 bi site için farkındasındır türk serverlarında barınıyo site :uyku: ayrıca yazmak isterdim ama oraya yazılan her konudan para kazanıyorum bu kadar saçma bişey için post atamam istersen şikayet edersin fark koymaz yöneticilerde incelerler ;);)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
konu alarak yayınladığın şey tanıtım yazısıdır. Link sattığını söylüyorsun sen burada ama
Yabancı site acan tek Türk de sensin değil mi?
Hayatta tahammülüm yok insanları dolandırmaya çalışanlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5