İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR5 Mobil Fotoğraf Galerileri Sitesine Text Link Alınacaktır

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
URL: http://www.resimms.com
PR5

resimms.com 2 yıldan bu yana sadece cep telefonu (MMS) aracılığıyla gönderilen fotoğrafların yayınlandığı bir Mobil Fotoğraf Galerileri sitesidir.

Sitenin sağ sütununda bulunan "Bağlantılar" bölümünün altına en fazla 10 adet text link alınacaktır.

Linklerin site ile alakalı olması tercih nedenidir. Bunun yanısıra illegal siteler kabul edilmemektedir.

Link ücreti: aylık 20$ (Paypal) veya 25ytl (Havale EFT)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum senden 4aylık link kiralayacam ama bütçe daraldığı için 25ini bekliyorum.
Rezerve edebilir misin?

M

maiL

Misafir
linkleri çok alt kısıma koyuyosun. bende düşündüm ama faydalı olacak mı diye düşünüyorum :S

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkleri çok alt kısıma koyuyosun. bende düşündüm ama faydalı olacak mı diye düşünüyorum :S

PR için link vermeyi düşünüyorsan linkin sayfadaki yerinin pek bir önemi yok. Ayrıca siteden dışarıya verilen link sayısı az. Bunun da PR ye etkisi var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5