İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR5 > PR4 > PR3 > PR2 Sayfalarıyla Do Follow Blog Arşivi 3

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Üçüncü arşivimi 04/06/2010 tarihinde tamamlamış bulunuyorum.Arşivde Pr5, Pr4, Pr3, Pr2 ve Pr1 blog sayfalarını bulabilirsiniz.

- Arşivde yer alan sayfaların yanında kolaylık olması için Pr değerlerinide bulabilirsiniz.Arşivimde 13 farklı ip de pagerank değeri yüksek toplam 474 sayfa bulunmaktadır.

- Siteler tek tek kontrol edilmiştir ve arşivi oluşturmam uzun araştırmalarımı ve en önemliside zamanımı almıştır.

- Tamamen kendi oluşturduğum orjinal bir arşivdir.Başka bir arşivden alıntı falan kesinlikle olmamıştır.

- Siteleri sıraya dizmek, alt sayfaların pr değerlerini bulup listelemek belli bir düzende oluşturmak 5 günümü almıştır.

- Bloglar tamamiyle do followdur ve backlink açısından getirisi oldukça fazladır.

- Sayfalardan bir tane örnek olarak isteyenlere yollayabilirim.

- 1. ve 2. arşivimin satışlarında ilgi oldukça yüksekti.

//-- Referans olması açısından;

- 1. arşiv konuma buradan

- 2. arşiv konumada buradan

//-- Arşivde Yer Alan Sayfaların PR Değerleri;

- Pr5 : 12 adet sayfa bulunmaktadır.
- Pr4 : 65 adet sayfa bulunmaktadır.
- Pr3 : 144 adet sayfa bulunmaktadır.
- Pr2 : 187 adet sayfa bulunmaktadır.
- Pr1 : 66 adet sayfa bulunmaktadır.

Arşivin fiyatı sadece 10 TL dir. (Arşiv 12 kişiye satılacak)

//-- Ödeme Şekli; garanti, misli, paypal

- Detaylar ve ödemeyle ilgili sorularınız için pm atınız.

tkadagan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bunları otomatik kasacak bir program varmıdır?

Ben quickbaclink diye bir program kullanıyorum fakat işe yaradığından pek emin değilim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5