İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR5, PR6, PR7, PR8, PR9, PR10 GOOGLE Paraşütsüz Uçuyoruz!

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar,

Kendime ait olan ve aylardır kullanmak'da oldugum kendi alan adı panelim'deki sitelerimden SEO çalışması yapmaktayım.
Çalışmalarım tamamen google, yandex, bing, alexa, trustrank, seo score, yandex üzerine dayalı olmak ile beraber % 100 yükselme ve etki garantisini veriyorum. Eğer'ki her hangi bir değişiklik söz konusu olmaz ise paranızı tekrar size geri iade etme konusunda'da altını çizerek güven/garantisini sunuyorum.

Google'de hedef kelimeniz'de yükselmek; hızlı indexleme, hit, pagerank, alexa rank, trustrank değerlerinin fırlamasını istiyorsanız % 100 başarılı ve olumlu sonuçlu bir çalışmayı düşünüyorsanız size gerek kurumsal gerek ise bireysel SEO çalışması sunmaktayım.

PR4, PR5, PR6, PR7, PR8, PR9, PR10 Kendime ait siteler'den "tanıtım yazısı - footer link " sağlıyorum dileyenlere özgün % 100 SEO uyumlu ve sandbox, bomb, -100 ve spam filter riski olmadan özgün bir şekilde sitenizin içeriğine dayalı olacak şekilde makalenizi hazırlıyorum.

İç optimizasyon ve Dış optimizasyonu en iyi şekilde sorunsuz olarak hazırlayarak sitenizin yapılandırma çalışmaları bittik'den sonra sitenizin hedef kelimeleri üzerinde çalışma başlatıyorum. Çalışmaların teslim süresi 72 saat olmak ile beraber sitenizin geçmişi göz önünde bulundurularak İlk sayfa garantili ve % 100 para iade garantili'de hizmetimi sunduğumun altını çiziyorum.

R10 üzerinde aktif olan konuma ise buradan ulaşabilirsiniz.

Referanslarım ve çalışmalarım orta'da her hangi bir söze ve yoruma gerek yok lütfen konuyu baltalayıcı ve gereksiz olarak konu altına merak amaçlı yazmayınız.

Konu ile alakalı olarak MSN veya PM ile dönüş sağlayarak bana ulaşabilirsiniz.

İnteractive Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
Kaan DARAMA
General Manager
+900 530 490 70 70
[email protected]
www.interactive.com.tr

ugur1502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendisi'nin bol referansı bulunmakta ve ayrıca adminliğinden dolayı bile işi hariç güvenebilirsiniz. Güven konusunda en küçük bi sıkıntınız olmasın...

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
hayırlı satışlar hocam 1 hafta sonra sızınle seo çalışmasına başlıcaz inş... hayırlı işler.

tRiumph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçok forumda seo işleri yapan kişilerin konularını ve tanıtımlarını okudum. Bana en açıklayıcı ve en güvenilir gelen buydu ve bir site üzerinden anlaşmaya varmış bulunmaktayız. Güven önsezimin beni ilk aşamada yanıltmadığını düşünüyorum, işine ve karşı tarafa çok saygı duyan birisi, size bütün açıklamayı üşenmeden yapıyor. Umarım işin sonuda bu şekilde güzel olur.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Birçok forumda seo işleri yapan kişilerin konularını ve tanıtımlarını okudum. Bana en açıklayıcı ve en güvenilir gelen buydu ve bir site üzerinden anlaşmaya varmış bulunmaktayız. Güven önsezimin beni ilk aşamada yanıltmadığını düşünüyorum, işine ve karşı tarafa çok saygı duyan birisi, size bütün açıklamayı üşenmeden yapıyor. Umarım işin sonuda bu şekilde güzel olur.

Teşekkür ederim utkucan, inşallah daha uzun soluklu çalışmak dileğiyle. ;)

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konu aktif olup iş alımına uygundur.

Siteleriniz için iç ve dış optimizasyon çalışması, sandbox ve filtre tespit ve çalışmaları, bomb ve harici diğer yapılandırma configürasyon çalışmalarına dayalı olarak çalışma yapmaktayım.

Çalışmalar belirlenen prosedüre uygun olacak şekilde, ve geri iade ödemeli olarak yapılmaktadır.

Laf olsun torba dolsun amaçlı olarak " Geri - Ödeme " cümlesi kullanılmamaktadır.

Çalışmalarınız tamamen penguen ve panda diğer uygulamalara yönelik olarak sorunsuz yapılmakta ve tarafınıza ise % 0 risk ve başarılı bir şekilde çalışma raporları ile teslim edilmektedir.

İş alımı açıktır.

oktayefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikaye siteler icin çalışma yapıyormusunuz pm bekliyorum kolay gelsin ..

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktayefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba site için calımanız geçerli ise dönüş yaparsanız görüşebiliriz.kolay gelsin

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Saphire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Kaan bey,
benim ile iletişime geçiniz çalışmak isterim.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Size bir pm gonderdim. En kisa surede bir cevap bekliyorum.

Iyi Calismalar

Geri dönüş sağlanmıştır.

NOT : Güven söz konusu geçen arkadaşlar bana hiç bir şekilde dönüş yaparak bu ve benzeri sorular yöneltmesinler.

İyinet forumu zaten bize ait olmak ile beraber, bir çok referans ve kurumsal hizmet mevcut yani daha neyin güvensizliğidir ki bu? 1999'dan beri faaliyet gösteren kurumsal bir bilişim firmasıyız.

Bunları lütfen okuyup'da ona göre güven konusunu aşarak dönüş yapınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5