İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR5 Sitede Uygun Link

marsel221

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM İsteyiniz
Site içeriği : Bilgisayar Güvenlik Forumu
Domain yaşı: 4 Yıl
Ücret: Aylık 25 TL
Ödeme koşulları: Enpara , Yapıkredi , İş Bank , Garanti , Ziraat
Notlar: Bizde yanlış olmaz çok müşteri geldi geçti hiç biride sitesinde gördüğü değişimi inkar etmedi .
Not : Her türlü site kabul edilir
Not : Link Footerdadır ve her sayfada gösterilir . İstenildiği zaman yeni link ile değiştirilir

uysal027

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pagerank değeri: 5
Domain yaşı: 3 Yıl 1 Ay
Alexa değeri: 4 K
Ücret: Aylık 20 / 3 Ay 50
Ödeme koşulları: Paypal , Enpara , Yapıkredi , İş Bank , Garanti
Notlar: Bizde yanlış olmaz çok müşteri geldi geçti hiç biride sitesinde gördüğü değişimi inkar etmedi .
Not : Link Footerdadır ve her sayfada gösterilir . İstenildiği zaman yeni link ile değiştirilir

Pm alabilirmiyim

Emintasarimcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pagerank değeri: 5
Domain yaşı: 3 Yıl 1 Ay
Alexa değeri: 4 K
Ücret: Aylık 20 / 3 Ay 50
Ödeme koşulları: Paypal , Enpara , Yapıkredi , İş Bank , Garanti
PR5 Sitede Uygun Link derken hocam tanıtım yazısımı alıcaksınız net anlamadım ama yoksa siteme ait atıyorum (Ahmetin sitesi) bu isime linkmi vericeğiz sadece anlatırmısınız birde site adresi P.M lutfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5