İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr5 Text Link Yıllık 20 Lira

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaa atla deve değil 20 lira hayret bişeysiniz :)
satışlar yıllık ;)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilirmiyim banka bilgilerini vs.? birde birden fazla link verince bir indirim söz konusu olabilir mi acaba? :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
6 aylık versem 7 lira olur mu ?

yada 3 versem 5 olur mu ?

öyle birşey işte :D

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın arkadaşlar 2 gündür yazamadım ilgilenen arkadaşlara pm yollandı fiyat yıllık ve sabittir. :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1 yıl boyunca kodumun duracağına yada sitenin pr5 kalacağından nasıl emin olabilirmki o yüzden aylık dedim fiyat için değil :)

Play

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıl boyunca kodumun duracağına yada sitenin pr5 kalacağından nasıl emin olabilirmki o yüzden aylık dedim fiyat için değil :)

http://yeninetwork.com/bizkimiz.html
Bize güvenebilirsinbiz kimsenin 20 lirasına tenezzül etmeyiz sadece bu yenisiteler proje olarak tutmadı boş duracağına ek gelir olsun istedik. Ayrıca diğer sitelerimizdeki linkleride duracağı için backlink alacak yani pr değerindede büyük bir değişiklik olacağını sanmıyorum en fazla dörde düşer.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5