İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr5 text reklam 10 ytl

insideman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
text reklam satın aldım..hızlı ve güvenilir alışveriş..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
text reklam satışı devam ediyor arkadaşlar paypal ile odeme kabul ediyorum fiyatlar paypal 8$ havale eft 10 ytl saygılar

M

myopers

Misafir
Aylık mı 10 YTL
Yıllık mı 10 YTL

Belirtirseniz sevinirim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
reklam fiyatları aylık sen nerde gordun pr 5 den yıllık 10 ytl ye reklam verildiğini varsa oyle bir yer soyle hemen vereyim 10 15 tane reklam reklam satışı devam ediyor

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
3 adet daha reklam alındı ustteki mesajımı duzeltemediğim icin paypal odemesini 10 $ yaptığımızı belirtmek istiyorum cünkü paypalde komisyon kesince bişi kalmıyor bana

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu akşam siteden 7 tane link kaldırıldı text reklam vermek isteyen arkadaşlara duyurulur ustteki fiyatlar gecerlidir saygılar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
link satışına devam bu gun biten 5 text reklamın yerine 5 text reklam alınacaktır

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu gun 6 adet daha text reklam alanı boşalmıştır reklam vermek isteyen arkadaşlara duyrulur

text link fiyatları paypal 10 $ havale eft 10 ytl

saygılar

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kardeş sitenizdeki altta yer alan firefox reklamı dikkatimi çekti. Bu adsense tavsiyesinden farklı bir şey. Yüklemelerden ücret alıyor musunuz?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hayır yuklemelerden ücret almıyorum o firefox logosunun amacı sadece firefoxa destektir

konu günceldir link satışı devam ediyor

iyi bayramlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5