İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR5 ve indexleme

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR5 emlak sitem var ve indexleme konusunda sorun yaşıyordum. Googlebot hergün siteme uğramasına rağmen 1 sayfa gezip gidiyordu. Tüm düzenlemelerden sonra anladığım.

Sitem Dmoz da kayıtlı olduğu için hergün geliyor ve 1 sayfa alıp gidiyor. PR5 olduğu içinse ortalama olarak haftada 1 gün gelip 50-100 arası sayfa indexliyor. PR5 in değeri haftada 1 gün yani :)

gothic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim siteme hergun geliyor vede 50-60 sayfami hergun indexliyor hele dün 200 sayfami indexlemis. Site adresiniz nedir?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.tasinmaz.com . Java ve flash yüzünden indexlemiyormuş herşeyi düzenledim ama durum böyle. Çünkü PR0 olan trextra.com da DMOZ a yeni eklendi ve onada hergün uğruyor.

L

lostinshadow

Misafir
google'ın kaç sayfa indexlediğini nasıl anlıyoruz?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google show ba$ladi sitede. Son 3 günde 300+ sayfa indexledi. Hala devam ediyor. Ziyaretçi sayim %50 artti ve yava$ yava$ hakkettigimiz seviyeye geliyor. Sanirim PR güncellemesi yüzünden yapmiyordu.

S

Simpson

Misafir
valla yazdım bi 350 bi 943 bi 1300 kafasına göre bişiler çıkarıyor :)

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok garip 1 sitem dmoz da kayitli + pr 3 bir turlu yeni sayfalari indexlemiyor

diger sitem PR 5 Dmoz da kayitli degil. onu da indexlemiyor neden acaba

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya birde PR 5 olan sitemde sistem degisikliginden dolayi eski sayfalari yavas yavas siliyo. Burasi guzelde yenileri ne zmn ekliycek acaba?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google la ilgili teoriler hep şehir efsanesi gibi. Mantıksız bir bot olduğu kesin. Sayfalarımın 300 tanesini indexledi hitim %50 arttı. Ve kendi alanımla ilgili tüm kelimelerde ilk sayfadayım. Devam ederse indexlemeye imparatorluk kurucam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5