İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR6 Dunya Capinda Bilinen Alexa 100k Cok Kaliteli ve Prestijli Turizm

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Iyinet Uyeleri,

Forum'da gelmis gecmis en kaliteli legal link satisina baslamis bulunuyoruz.

PR6, Dunya capinda bilinen, alexa 100k icinde, cok kaliteli ve prestijli Turizm sitesinden limitli sayida link satisina basladik. Gunluk 20k tekil hite sahip sitemiz ayni zamanda Google Adwords ile duzenli calismaktadir. Dunya'nin 80 farkli ulkesinden her gun 20 bin kisinin ziyaret ettigi sitemizin alt sayfalari ise PR5-PR3 arasi degismektedir. Dilerseniz banner reklam yada tanitim yazisi olarakta hizmet alabilirsiniz.

***Guncellenmeyen, Alexa degeri milyonlarda olan, tek sayfadan ve sadece link satilmak icin kurulan, link coplugune donusmus 20 tane PR6 link alacaginiza, Dunya capinda taninan, Her gun binlerce kisinin ziyaret ettigi, Cok Kaliteli, Cok Prestijli, Her gun guncellenen, Alexa 100k icinde ve her gecen gun yukselen sitemizden link alarak Google'da 1 numaraya yukselebilirsiniz.***

NOT:Sitemizin Dunya capindaki prestiji nedeniyle sadece limitli sayida link satilacak olup eklenecek siteler once bir incelemeye tabii tutulacaktir.

Text Link PR6 (Ana Sayfa): 100TL/ay
Text Link PR5 (Sayfa): 60TL/ay
Text Link PR4 (Sayfa): 45TL/ay
Text Link PR3 (Sayfa): 30TL/ay
Banner Link PR6 Ana Sayfa (300*250): 150TL/ay
Banner Link PR6 Ana Sayfa (720*90): 150TL/ay
Banner Link PR4 Kategori Ana Sayfa (300*250): 75TL/ay
Banner Link PR4 Kategori Ana Sayfa (720*90): 75TL/ay
Tanitim Yazisi: 20 TL/adet

SITE ADRESI: PM
ODEME: PAYPAL

İçerik: Turizm
Pagerank Değeri: PR6
İstenen Ücret : 100 TL / Ay
En Az Satılacak Link Sayısı: 1-10
Ödeme Sekli: Paypal

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Boylesine unlu bir turizm sitesinin sadece paypal kabul etmesi dusunduru

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boylesine unlu bir turizm sitesinin sadece paypal kabul etmesi dusunduru
Dostum dilerseniz kredi karti ile de odeme yapabilirsiniz..Firmamiz yurtdisinda oldugu icin banka havalesi masraflari cok fazla bu neden ile sadece paypal ve kredi karti ile odeme aliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5