İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr6 link veriyorum

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
TrDownload her türlü konuda sadece teknoloji değil, ağırlık turizm olmasına karşın teknoloji sağlık vs. gibi konularda var büyük çoğunluğu kurumsal müşterilerimdir saçma sapan sitelere link vermeyeceğinizi garanti ediyorum sadece. Ancak dediğim gibi sadece tek konu üzerinde siteler değil...

pm ile msn adresinizi alabilirmiyim ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İnan msn kullanmıyorum, çok eski bir msn adresi var ama bilgisayar yüklemiyorum bizimki istemiyor msn falan :) ama buraya yazabilirsin her türlü öneri yada tekliflerini, gizlim saklım yok kimseden... Yada özel mesaj ilede yazışabiliriz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İnan msn kullanmıyorum, çok eski bir msn adresi var ama bilgisayar yüklemiyorum bizimki istemiyor msn falan :) ama buraya yazabilirsin her türlü öneri yada tekliflerini, gizlim saklım yok kimseden... Yada özel mesaj ilede yazışabiliriz.

özel mesaj yolluyorum size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5