İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR6 PR5 PR4 PR3 PR2 Ilk Sıra Garanti, Referanslıdır !

Load

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Search-Engines-SEO.jpg

2 adet PR6
5 adet PR5
7 adet PR4
3 adet PR3
3 adet PR2

Bismillahi rahmanirahim diyip hayırlısıyla işimize başlıyalım

içlerinden 4 site Dmoz kayıtlıdır.

Birçok referansım vardır google 1. 2. 3. sıraya çıkardığım kelimeleride sizlere mesajlayabilirim.

AYLIK FİYAT 50 TL

ödeme yolu: iş bankası veya postane

sadece 10 kişiyle iş yapılacaktır 11. kişi alınmayacak kesinlikle referanslarımı öğrenmek isteyen pm istesin veya atsın

4 hedef kelimede google ilk sayfadayım kelimelerin iki tanesi birinci sırada diğeri ikinci sırada 3. sırada diğeride 5. sırada, elimdeki linkler adeta sitenizi üst sıralara uçuruyor, ciddi firmalarla çalıştım referans verebilirim sizlere, hedef kelimenizde ilk sayfaya yerleşmenizi garanti derecede yüksektir, Sandbox a hiçbir siteniz girmez verdiğim backlinkler sitenize zarar vermez 1 ay içinde sağlıklı bir şekilde siteniz google'da üst sıralara tırmanır ve en sonunda ilk sayfa üst basamakları görür

Link satışı bir aylıktır, bu sizler için en iyisidir google açısından fayda görmez iseniz devam etmessiniz ama 100% göreceğiniz için devam edeceksiniz diyorum =)

1 ay içinde sitenizde herhangi bir kıpırdama olmaz ise ve siteniz dahada gerilerse ücretinizi kesinlikle geri yolluyorum, sitenizi bu ay içinde teknik olarak takibe alıp eğer üst sıralara tırmanmada sorun teşkil eden birşey fark edilirse tarafınıza bildirilip düzelttiriliyor, kişisel cep telefonum daima açık olup ufak bir sorunda mesai saatleri dışında bile ulaşabiliyorsunuz.

Daha çok bilgi almak isteyenler PM atsın

Metufe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referanslarınızı ve sitelerinizi pm olarak alabilirmiyim..

ersin89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
içlerinde turizm-tatil-otel sitesi varsa pm alabilirmiyim*

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5