İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR6, PR7 Reklam Verilebilecek Link Alınabilecek Türkçe Domain

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(GERÇEK) PR6, PR7 Reklam Verilebilecek Link Alınabilecek Türkçe Domain var mıdır?

kendi siteniz olması gerekmez, varsa fiyat verin lütfen.

bilgi almak için soruyorum...

saygılar..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkplatform' Alıntı:
hotmail, 25 milyon gösterim 15,000$ :D

benim mesajlarım dışındaki mesajlarda konuyu açanlar ile bir samimiyetiniz var ise espri yapınız.
benim açtığım konulara lütfen konuyu dağıtan mesaj atmayın.

saygılar..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkgenc' Alıntı:
Acik olan turktarihi.gen.tr var bende, PageRank: 5; bilimtarihi.gen.tr var PageRank: 4.

Ayrica acmadigim, tek indeksle duran; ama PageRank degeri 7 olan turkey2000.gen.tr isimli bir sitem de var.

Eger istersen aylik 60 liradan reklam alabilirim. Ister yazi reklam, ister banner reklam...

PR5, PR4, PR3 vs vs işimi görmüyor..

http://turkey2000.gen.tr nasıl Pr 7 oldu bilmiyorum ama ben bir şekilde PR 7 olmuş demek istemedim GERÇEKTEN bazı sitelerden link aldığı için PR6,7 olmuş bir domain soruyorum.

http://www.zirve100.net/info.php?url=www.turkey2000.gen.tr

Arkadaşlar ciddi olmayan mesajlar yazmayın, ben toolbar'da 6,7 görünen de demiyorum. GERÇEK PR 6 ya da PR 7 olan var ise bilen var ise yazsın..

saygılar..

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabanci Site Istersen 3 4 Tane Bulurum 10 Dolar Filan iStiyorlardi En Son..

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de pr6 gecen site varmı ki? sivil toplum kuruluşlarının bile siteleri max pr6 türkiyede pr7 bulman çok zor

N

n0kta

Misafir
symbiantech' Alıntı:
Türkiye'de pr6 gecen site varmı ki? sivil toplum kuruluşlarının bile siteleri max pr6 türkiyede pr7 bulman çok zor

arkadaş doğru söylüyor. Türkiye'de bulman zor. Mynet in bile pr si 3 görünüyor :D

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar fikrinizi sormuyorum. hiç olmadığını düşünüyorsanız ya bunu ispatlayabilecek bir bilgi verin ya da mesaj yazmayın.
sizce benim fikrim olmayabilir mi? tabii ki var. muhtemelen olmadığını söyleyebilirim, ama PR 6 vardı daha önce ve hala olabilir ve küçük bir ihtimal PR 7 de olabilir..

saygılar

T

turkgenc

Misafir
yahu ne agresif bir seysin sen arkadasim. herkesi tersliyorsun her neyse eyvallah.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkgenc' Alıntı:
yahu ne agresif bir seysin sen arkadasim. herkesi tersliyorsun her neyse eyvallah.

yazdığım şekilde yazmış olmamın nedeni insanların benim mesajlarıma densiz mesajlar yazmalarını engellemek.

Türkiye'deki forumların büyük sorunu, kullanıcıların çoğunun diğer tüm kullanıcıların da kendileri gibi laf olsun diye eğlence olsun diye interneti kullandıklarını ve laubali olmak zorunda olduklarını sanmaları,

bazen 4-5 dk da girip mesajı kontrol edip kravatımı bağlarken mesaj yazdığım oluyor.
mecburmuyum ben ilgisiz mesajları okumaya?

eminim zamanı benden daha kıymetli olan kişiler vardır onları, ve diğer kullanıcıları düşünerek mesajların konu başlığı ile ilgili olması için uyarıyorum kullanıcıları.
bunun agresiflikle ilgisi nedir? bak bir tane mesajım var mıdır saygılar demeden bitirdiğim.
Agresif olduğumu düşünüyorsun, belki öyle değilsem de ciddi olduğum söylenebilir ama emin ol çok önemli nedenleri var bunun...

saygılar

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(GERÇEK) PR6, PR7 Reklam Verilebilecek Link Alınabilecek Türkçe Domain var mıdır?

kendi siteniz olması gerekmez, varsa fiyat verin lütfen.

bilgi almak için soruyorum...

saygılar..

Bilgi almak için açmış olduğun başlıkta yer verilen düşüncelere ve fikirleri yazanlarında bir insan olduğunu düşünmüyormusun? Kimse sana cevap vermek yada alternatif sunmak zorunda değil.

Şöylede bir ayrıntı var ki çoğu kişi yok diyorsa,sen bulmaya inatlaşıyorsan ve bulamıyorsan zaten yoktur.

Hala neyin tartışmasını yapıyor veya yapıyoruz. Sadece yazılan mesajları okumanın vakit kaybı olduğunu düşünüyorsun.
Demek ki vakti değerli olan bir arkadaşımızsın vaktini daha verimli işlerde harcayabilirsin.(bu konuya ayırdığın vaktini)

Aramış olduğun özellikleri sağlayacak siteleri bulsan dahi amacına ulaşabileceğini sanmıyorum hint kumaşı muamelesi gören domainler içinde bir ön yargılı cümle kullanarak link değişimi yapacaklarını sanmıyorum ve reklam konusunda da aşırı bir fiyat çıkaracaklarını düşünüyorum.

İnşallah ihtiyacını karşılarsın.

Küçük bir eleştiri: Bu sitede gönüllü görev yapan arkadaşlarsınız ve belirli bir bilgi birikimleriniz var. Buraya hergelen veya cevap yazan kişi profesyonel biri olamayabilir onun için sizlerin cevap verirken 2 kere düşünmeniz gerek diye düşünüyorum. Sizi örnek alan insanlar olabilir.

Eleştiriye açık olduğunuzu düşünerek yazıyorum ve sadece sizin için geçerli bir ifade değildir, yanlış anlaşılmasın.

Yanlış bir cümle kurmuşsam şimdiden özürdiliyorum.
Saygılar

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech' Alıntı:
Bilgi almak için açmış olduğun başlıkta yer verilen düşüncelere ve fikirleri yazanlarında bir insan olduğunu düşünmüyormusun? Kimse sana cevap vermek yada alternatif sunmak zorunda değil.

Şöylede bir ayrıntı var ki çoğu kişi yok diyorsa,sen bulmaya inatlaşıyorsan ve bulamıyorsan zaten yoktur.

Hala neyin tartışmasını yapıyor veya yapıyoruz. Sadece yazılan mesajları okumanın vakit kaybı olduğunu düşünüyorsun.
Demek ki vakti değerli olan bir arkadaşımızsın vaktini daha verimli işlerde harcayabilirsin.(bu konuya ayırdığın vaktini)

Aramış olduğun özellikleri sağlayacak siteleri bulsan dahi amacına ulaşabileceğini sanmıyorum hint kumaşı muamelesi gören domainler içinde bir ön yargılı cümle kullanarak link değişimi yapacaklarını sanmıyorum ve reklam konusunda da aşırı bir fiyat çıkaracaklarını düşünüyorum.

İnşallah ihtiyacını karşılarsın.

Küçük bir eleştiri: Bu sitede gönüllü görev yapan arkadaşlarsınız ve belirli bir bilgi birikimleriniz var. Buraya hergelen veya cevap yazan kişi profesyonel biri olamayabilir onun için sizlerin cevap verirken 2 kere düşünmeniz gerek diye düşünüyorum. Sizi örnek alan insanlar olabilir.

Eleştiriye açık olduğunuzu düşünerek yazıyorum ve sadece sizin için geçerli bir ifade değildir, yanlış anlaşılmasın.

Yanlış bir cümle kurmuşsam şimdiden özürdiliyorum.
Saygılar

tartışmak için yazmıyorum.
bu forumda herkes sizin kadar ihtiyatla yazmayabilir.
bu başlıkta ilgisiz olan mesajlara cevap verdim. böyle yapmazsam konular tam iptal oluyor.
beni örnek alsa tüm kullanıcılar zaten forumda moderatöre gerek kalmaz.

eleştiri için teşekkürler.. herkesin eleştirmeye hakkı var.

saygılar..

saygılar

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech' Alıntı:

Neden cevap vermak yada alternatif sunmak zorunda olmayanlar ilgisiz kalamıyor konuyada arkadaşın isteği dışına taşırıyor konuları.

symbiantech' Alıntı:
Birşeyin olmaması ayrı şey o şeyin çoğu kimse tarafından yok denmesi ayrı şey. yok diyen kişi bu işin (bütün sitelerin PR sinin) tutulduğu bir listeye baktı da o yüzden mi yok diyor. hayır genelleme yapıyor. Bırakın birkaç sitenin pr si 6-7 hatta 8 olsun (izin verin yani)

symbiantech' Alıntı:
Arkadaş vakit yokluğunda bu işe vakit ayırıyorsa demekki bu konu onun için değerli; neden başkalarının değerli ve değersizlerini bir başkası belirliyor anlamadım.

Şimdi yoktur böyle site diyorsunuz sonra varsa bile deyip bir doz daha olumsuzluk artırması yapıyorsunuz; ve PR si arkadaşın istediği şekilde olan siteler adına da karar veriyorsunuz. Bırakın siteler (varsa) kendileri karar versin. Herşeyde olumsuz mu olmak zorundasınız.

Bireysel ve toplumsal değişimin yasası içteki değişikliktir. birine 40 kişi deli derse o deli olur 1 kişi neden yok diyor ve varsa da olmayacak rakamlar istenir diyor ve sonra işi Allah'a havale ediyor; kendi cüzi iradesiyle olayın olmasına değil olmamasına çalışıp külli iradaye havale ediyor işi.

Diyecek birşeyi olan yoksa Sukutun altın olduğunu hatırlatırım. ki bu forumda sukut eden altın adam dolu.

Eleştirinin tanımını başka bir başlıkta sizinle tartışmak istiyorum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar alıntı parçalarsanız alıntıları yazıyor ama mesajları yazmıyor bilginize birçok mesajımı hiç etti bu vbulten (var ama göstermiyormuş ben de parçaladığım alıntıları iptal ettim gözüktü)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın konu sahibi:
benim böyle bir ihtiyacım olsaydı şunları yapardım:
bağlaç olan ve her türkçe site de olması muhtemel olan kelimeleri türkçe sitelerde aratırdım ve çıkan sonuçlar pr ye göre (büyük bir ihtimalle) sıralanacağı için büyük pr li olan siteleri otomatik listelemiş olurdum.

bir ikincisi: pr listesi (yüksek olanları) tutan listelere ulaşmaya çalışırdım.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_websites_with_a_high_PageRank
bu yukarıdaki linke google da şu kelimeleri arattığımda ulaştım:
page rank 10 websites

Saygılarımla

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Sayın konu sahibi:
benim böyle bir ihtiyacım olsaydı şunları yapardım:
bağlaç olan ve her türkçe site de olması muhtemel olan kelimeleri türkçe sitelerde aratırdım ve çıkan sonuçlar pr ye göre (büyük bir ihtimalle) sıralanacağı için büyük pr li olan siteleri otomatik listelemiş olurdum.

bir ikincisi: pr listesi (yüksek olanları) tutan listelere ulaşmaya çalışırdım.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_websites_with_a_high_PageRank
bu yukarıdaki linke google da şu kelimeleri arattığımda ulaştım:
page rank 10 websites

Saygılarımla

google dan arama çok mantıklı düşünmüş olmalıydım ama düşünemedim valla.

ayrıca ben artık yorulmuşum demek ki.
arkadaşın mesajına alıntılarla uzatarak cevap vermek istememiştim. en iyi şekilde vermişsin ...

benim zamanım kıymetli o yüzden boşa harcatmayın şeklindeki cümleyi nası çevirip forumdan kovuyor yeni yetmeler 40 yıllık forumcuyu anlamak güç gerçekten...

saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5