İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR9 Türkçe İçerik Siteden Tanıtım Yazısı Satışı

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,

VALID PR9, Türkçe İçerikli sitemden tanıtım yazısı satıyorum.

SİTE İLE İLGİLİ BİLGİLER

"hek Link ya da yönetimimde olan kurum sitesi vs. değildir."

Bildiğiniz sıradan tec.com gibi bir TLD domain olup, kendi godaddy hesabımda kayıtlı olan, kendi hostgator reseller hostingimde host edilen, Wordpress kurulu normal bir sitedir.

Domain İngilizce, giyim ile ilgilidir. İçerik Türkçe'dir ve Türkçe olarak indexlidir site. Teknolojiden oyuna, sinemadan güzelliğe, modaya, Ekonomiden habera, her türlü çeşitli konuları yayınladığım bir içerik yelpazesine sahiptir. Alexa 8M'dur.

- Anasayfada 10 yazı bulunmaktadır, makalenin eklendiğinde sizin yazınızdan sonra 10 yazı eklene kadar anasayfada yer alırsınız.

İndex'i, infosu, herşeyi vardır, normaldir. Yani valid, gerçek PR9'dur.

Domain Aralık 2011 Kayıtlıdır.

SATIŞ ŞARTLARI

- En az 500 Kelime civarlarında özgün makale yazmalısınız. Makale içinde 1 adet linke izin verebilirim.

Makale kesinlikle özgün olmalıdır arkadaşlar, yazdığınız makaleyinin birkaç satırını google'da ararım eğer içerik çıkarsa istediğim fiyatın 5 katınıda verseniz satış yapmam. Yani bu sizinde faydanıza, almış olduğunuz link dahada değerli olur.

- Site adresini satın almadan önce öğrenme şansınız yoktur.

Yani: Site ile ilgili tüm bilgiler yukarıda, bu bilgilerden farklı birşey yoktur. Aklınıza takılan başka soru varsa da sorabilrisiniz, ancak makaleyi almadan, yani ödemeyi yapmadan sitenin adresini öğrenme şansınız yok. Bu uygulamanın nedeni sadece meraktan soracak insanların, ya da siteyi şikayet edebilme art niyeti gösterecek insanları bertaraf edebilektir. Yani bu makale alacak arkadaşlarında lehinedir.

- Makaleyi alıp siteyi öğrendikten sonra, hiçbir neden ile vazgeçme hakkına sahip değilsiniz.

Yani Şartlar bunlar, dileyen alır ki bu şartların hepsi makale alacak arkadaşların da lehinedir.

Fiyat: 50 TL

Pm ya da [email protected] msn adresimden iletişime geçebilirsiniz.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link satisi yapiyorsaniz 3 aylik ucreti ile birlikte pm gonderirmisiniz ?

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne saçmalık ya. Domain adı vermeden ticaretmi olur??? Besbelliki insanların vazgeçeceğinden çekiniyorsun

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Bu ne saçmalık ya. Domain adı vermeden ticaretmi olur??? Besbelliki insanların vazgeçeceğinden çekiniyorsun
değerinden dolayı konu içlerinde paylaşılmaz bu genel bir düşüncedir

Konu sahibi arkadaş: bize domainin gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor
bize ulaşınız.

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu içinde paylaşılmasını kastetmiyorum. Arkadaş ödeme almadan sitenin ismini özel mesaj dahi atmayacağını belirtmiş... Önce parayı alacak, sonra hangi site olduğunu söyleyecek.

emmrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"yani ödemeyi yapmadan sitenin adresini öğrenme şansınız yok"
modlardan biri valid pr9 sitenin sizin olduğunu söylemeden inanmak zor

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben söylim google.com.tr :D ilk defa böle birşey gördüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5