İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

preg_match yöntemi ile extreme verileri okutmak

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşkler. güzel makalelerinizi bekliyoruz. Dahada geliştirilip bütün sitelere aynı panelden bakılabilir.

B

Baria

Misafir
buna makale demek yanlış olur.ben fazla bir açıklama göremiyorum.Ama yinede olmamasından iyidir teşekürler.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın daha önceki "makale" 'lerini okursan bu kodcukta ne demek istediğini anlarsın kod öbeklerini çok iyi anlayabilirsin. zaten bütün variable'leri (isimlendirilebilir verileri) türkçe yapmışki anlaşılsın.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün akşam çalışıyordu bugun sabah tekrar denedim fakat bilgiler boş dönüyor acaba preg_match olayını extreme engelledima aslında bu engelleme olayını daha çok merak ettim

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hayır bir sorun yok calisiyor.
http://www.phpogreniyorum.info/demo/ext.php

Bu uygulamada ilk istekde verileri alıyor ve cacheliyor 20 dk boyunca istek yaptığınız süre COOKIE bilgilerine bakıp extremeye bağlanmıyor. 20 dk den sonra tekrardan bağlanıp verileri alıyor. Hem böylelikle saldırılar engellenmiş oluyor.

E

ErsinAcar

Misafir
dün akşam çalışıyordu bugun sabah tekrar denedim fakat bilgiler boş dönüyor acaba preg_match olayını extreme engelledima aslında bu engelleme olayını daha çok merak ettim

preg_match nasıl engellenebilirki senin serverında çalışan string parse eden bi fonksiyon ha şöyle bişey yapılabilir.
file_get_contents ile siteye erişip alınıyor user agent ile erişen serverları engellenirse engellenmiş olur.

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
preg_match nasıl engellenebilirki senin serverında çalışan string parse eden bi fonksiyon ha şöyle bişey yapılabilir.
file_get_contents ile siteye erişip alınıyor user agent ile erişen serverları engellenirse engellenmiş olur.

Al onada çözüm :)

PHP:
@ini_set('user_agent', 'Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0;)');

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5