İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Premium Dedicated Hizmeti Öneri ?

mTuran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
e-ticaret projem için sunucu aramaktayım. Sunucu olarak e7300 civarı işlemci bana bu aşamada yeterli olacaktır. 4 yıldır theplanet ile çalışmaktayım fakat artık sunucunun Türkiye lokasyonlu olması gerektiğinden Türkiye'de firma seçmekte zorlanmaktayım. Bu yüzden uzun süredir piyasada olan ve bu işe sermaya yatırmış büyük bir firma ile çalışmak istiyorum.

RH ile görüştüm fakat stokta sunucuları yok şuan bunun dışında sadecehosting dedicated'lar 400TL civarı fiyatlar ile biraz tuzlu gelmekte. Bu kriterlerle beraber önereceğiniz firmaları bekliyorum.

İyi Çalışmalar.

mTuran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklifleriniz için teşekkürler ama en az 7-8 yıl geçmişi olan yani köklü bir firma ile çalışmak istiyorum. Öneriler bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi