İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Primus PortaL Ödeme Garantisi İle Muthiş Site

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye burdan girin

http://www.primusportal.de/r/sen_emre

ilk önce burdan registieren e basın
primera%201%2051h.jpg

daha sonra burda üye adınızı şifrenizi maili yazın
primera2%20g8v.jpg

alt kısımda agb yazan yeri işaretleyip weiter yazısına basın
sonraki sayfayı ben üye olduğum için göremiyorum ya adres bilgileriniz soruyordur yada size mail gönderdiğini söylüyordur

size gelcek maili aktifleyin

4%20xaa.jpg

üye adınızı şifrenizi yazıp logine basın
sayfaya girdikten sonra bonus yazısını tıklayın burdan

6%205da.jpg

bonus yazısını altında alle partner var onu tıklayın Aden Z ye 200 sayfa var
bunlar bonus sayfaları üye olunup puan(para) toplancak sayfalar
yanında primeara puanı olan sayfalara işaretli linki tıklayıp girin

8%20ohf.jpg

böyle bir sayfa açılacak alttaki yazıya tıkladığınızda o sayfa başka bir pencereden açılacak ona üye olun ondan gelen maili onaylayın puan hesabınıza geçecektir

9%20fbd.jpg

gemnelde ilk başta 5000 ve altı puanlılara üye olun 5000 puan burda 50 cent ediyor
50000 (5 euro da )puanda zaten ödeme isteyebiliyorsunuz
onuda burdan yapacaksınız buraya üyelikte paypal vermiyorsunuz ödeme isterken vereceksiniz
bank linkini tıklayıp ödeme şeklini paypal seçin

10%203h8.jpg

pp adresinizi yazıp ödemeyi isteyin

bu sitede 50000 primiera 5 euro yapıyor ayrıca gelen mailleri paidbannerleri tıklayıpta premiera kazanabilirsiniz

türkiyeden 6 günde ödeme aldı bir arkadaş bakın kanıt
kanıt 1

primuscx8.jpg

Selamlar Değerlendirmenizi düşünüyorum... İyi para kazandırıyor çünkü...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bu konnuda verildi ayrıca türkiyeden girdiğim için banlandım sadece almanya isviçre ve avusturyaya hizmet veriyor üye olmayın boşuna..

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konnuda verildi ayrıca türkiyeden girdiğim için banlandım sadece almanya isviçre ve avusturyaya hizmet veriyor üye olmayın boşuna..

bende ödeme aLdım bunun verildiğini görmedim bu sitede verildiyse buda silinsin...

primustan 155.000 puan biriktirip 15.5 € mu aldım ... Kimyager kardeşede 1.6 € kazandırdım dün konuştuk... ayrıca şimdi upload edip koyucağm...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
konuyu silsen yada admine başvur silsin .bende ödeme aldım ama zaten türkler çoğaldıkça senin işine gelmez ip önleyiciyi sokarlar sende alırsın babayı reflerden %10 alacağına, bak dalgana uyandırma kerizleri?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5