İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Printer Tam ekran Olmuyor :S

byturel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle herkesin kurban bayramı şimdiden mübarek olsun.

Benim sorum şu arkadaşlar; Hal Fiyatları Şimdi bu linkte en son sayfada yazdır butonu var ben bunu yazdır dediğim zaman Sayfada bulunan tüm nesneleri yazdırıyor, Benim istediğim sadece tabloyu a4 sayfasına ortalayıp yazdırabilmek. Bunu yapamadım arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.:(

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
tam bilmiyorum ama bence önce exel'e aktarsanız istediğiniz olucaktır

Ekleme: busayfayı yazdır değilde bu sayfayı exele aktarın ordan istediğiniz gibi çıktı alacaksınız.

byturel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok o şekilde her kullanıcı bilmeyebilir. Yazdır dediği zaman temiz bir a4 sayfası açılacak ve sadece tablo fiyatlar olacak yazdır dediği zaman sadece o sayfa yazdırılacak vardı bunun komutu java scriptide işte lazım olduğunda bulamıyorum. Morgan kanunları yine beni buldu.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
valla hiç denemedim sadece fikir vermek istedim peki şöle yapsan kestirmeden yazdır a link versen boş bi sayfada tabloları listeletsen ön izleme gibi olucaktır yazzdır deyincede zaten direk a 4 e ortalayıp yazar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5