İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Prison Break 3. Sezon

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Prison Break'in üçüncü sezonu bu Perşembe CBNC-E'de başlıyormuş. Bayadır bekliyordum ben, Cnbce-e sayfasında Ocak diyordu anca başlayabildi.

İlk 2 sezon müthişti, izlememiş olanlara tavsiye derim.

[YOUTUBE]4r8NmXeNqcs[/YOUTUBE]

2. sezon sonunda kendisini takip eden CIA ajanı manyak Mahone ve ilk cezaevindeki psikopat gardiyan Brad Miller'la bu sefer Panama'da aynı cezaevine düşen kahramanımız bakalım bu işten nasıl kurtulacak? Haftaya yine aynı gün tegeretede buluşalım ve sütünüzü için çocuklar (eskiden He-man'in sonunda böyle replikler olurdu)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Şimdi Sorular :D
1- Bu adamın her tarafı dövme zaten kaçış planı için daha neresine dövme yaptırıcak
2- Bu adamın hayatı hapisanede mi geçicek
3- Bu kadar ... :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bugun 3. sezon 11 izledim ve ya güzel bir yerde bitti ve 12 bölümden kesintileri izledim. anladıgım kadarı ile son kaçışta bişiler ters gidecek

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mediclife 2 kelime yazmış, account'u heklenmiş olabilir bi kontrol edin :D

[/şakacı_beni]

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım 3. sezon 2. yarısı başlıcak cünkü 3.sezon dan 11. bölüme kadar izledim

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok la ne alaka? Sen izlediğinde en son ne vardı? Fazla detay verme de :p 2. sezon olmasın izlediğin?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
CNBCE'de başlıyor demiş zaten. Biz 11'e kadar geldikte tv'den takipe edenler 3'e daha yeni başlıyor aman spoiler verme :p

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haa, o fragmanı rastgele buldum ya biri yüklemiş Youtube'a. Bir yerden indirmiyim diye baya kastım sonunda başlıyor neyse, indirince çünkü hepsini indiriyorum TV'dekinin tadı kaçıyo. Öyle bir yerde bitiriyolar ki sonraki bölümü indirmen mümkünse direk indiriyorum yani bırakman mümkün değil.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben indirmeden izliyorum direk internetten divx kalitesinde alt yazılı online izliyorum bütün sezonlarını izledin netten

buna lost + hereos + Prison Break dahil

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hem arşiv hemde divxplayer'la tv'den izlediğim için indirmek daha kullanışlı benim için.

Bu arada son bölümle (311) ilgili kafama bişey takıldı.

!!!! SPOILER !!!!

Gretchen hapisane müdürünü öldürüp tekrar nasıl hapisaneye ziyaretçi olarak gelebiliyor. Zaten müdürün öldürülme sahneside çok mantıksızdı. İnsan yanına takviye kuvvet alıp gider.

!!!! SPOILER !!!!

Ama herşeye rağmen 3. sezonda sardı :) (İlk 2 sezon kadar olmasa da...)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar pek televziyon izleyen birisi değilim internetim de kotalı o yüzden nettende birşeyler çekemiyorum. Şu adı geçen dizilerle bi türlü tanışma fırsatım olmadı sadece forumdaki konu başlıklarını biliyorum o kadar. Şimdi bir iki sorum olucak bu dizilerin geçmişi ne kadar yani uzun bir süredir yayındalarmı. Sezon vs olarak yazmayın anlamam valla :) Bu dizileri divx olarak edinmeye kalksam ortalama ne kadar bi arşiv eder. 10 dvd 20 dvd vs.

teşekkürler

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar pek televziyon izleyen birisi değilim internetim de kotalı o yüzden nettende birşeyler çekemiyorum. Şu adı geçen dizilerle bi türlü tanışma fırsatım olmadı sadece forumdaki konu başlıklarını biliyorum o kadar. Şimdi bir iki sorum olucak bu dizilerin geçmişi ne kadar yani uzun bir süredir yayındalarmı. Sezon vs olarak yazmayın anlamam valla :) Bu dizileri divx olarak edinmeye kalksam ortalama ne kadar bi arşiv eder. 10 dvd 20 dvd vs.

teşekkürler

3-4 senelik diziler. Dvd olarak şöyle hesaplayabilirsin.

40 dk'lık diziler 350mb. 12 bölüm 1 dvd ediyor. 1 sezon 20-24 bölüm arası oluyor genelde. Kısacası 1 sezon 2 dvd ediyor.

http://epguides.com Bu sitedende hangi dizinin kaç sezon kaç bölüm olduğunu öğrenebilirsin...

Son olarak söyleyebileceğim dikkat bağımlılık yapar :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
3-4 senelik diziler. Dvd olarak şöyle hesaplayabilirsin.

40 dk'lık diziler 350mb. 12 bölüm 1 dvd ediyor. 1 sezon 20-24 bölüm arası oluyor genelde. Kısacası 1 sezon 2 dvd ediyor.

http://epguides.com Bu sitedende hangi dizinin kaç sezon kaç bölüm olduğunu öğrenebilirsin...

Son olarak söyleyebileceğim dikkat bağımlılık yapar :D

Teşekkürler spongebob

Dizi değil fakat dvd bağımlısıyım oldukça geniş sayılabilecek bi dvd arşivim var. Ama hiç bi zaman şu saatte şu dizi var diyerekten televziyon karşısına geçmemiştirim. Günlük tv başında geçirdiğim süre maksimum 5 dakikadır :)

Diziler güzel olsunda bağımlılık problem değil :p

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende film bağımlısıydım. Her akşam 1 film izlemeden yatmazdım. Taki dizilere başlayana kadar. Artık haftada 1-2 film anca izliyorum. Gerçi iş yüzünden artık pek vaktimde yok. Ahhh öğrencilik ne güzeldi be :(

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende film bağımlısıydım. Her akşam 1 film izlemeden yatmazdım. Taki dizilere başlayana kadar. Artık haftada 1-2 film anca izliyorum. Gerçi iş yüzünden artık pek vaktimde yok. Ahhh öğrencilik ne güzeldi be :(

ben kendimi durdurmam alzım bir günde bir sezon izliyorum artık :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5