İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Prison break 4 sezon 4 bölüm hkk.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar ,

prison break 4 sezonun 4 bölümünü izleyen arkadaşlar var mı ? Türk diplomat sahnesi bence güzeldi.

Sizler ne düşünüyorsunuz ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
asıl olayın once godnermesını atlamışsın dur yazıyı yapıştırayım :)

Prison break 4. Sezon 4. Bölüm olan Eagles and Angels de Türkiye'ye bol bo lgönderme gorduk aslında,
İlk etapta Türkiye Buyukelçisinın şirket için çalıştığını gorduk, Dizi içerisindede Türk bayrağı konnsolosluk aracı gıbı sahneler gozden kaçmıyor
icon_smile.gif

Neyseki Türkiye Üzerine Pek yorum yapılmadı.

bscap059od7.jpg

bscap061tf8.jpg

bscap063pa2.jpg

bscap066wb4.jpg

bscap068gh3.jpg

Ancak Lincoln şirket için çalışan bir ajanı öldürdü daha sonra olay örtbas edildi buraya kadarda bir şey yok gıbı gelıyor daha sorna ise general ın bılgı aldığı sahnede geçe konuşma şu şekılde ;

General : Siyasi miymiş?
Ajan : Ermenilerle ilişkisi olduğu düşünülüyor.
Bilgi LAPD'den geldi.
Saldırgan konsolosun davette olduğunu sanıyormuş. Lisa'nın koruması ölmüş.

ÖZellikl Türkiye'nin Ermenistan ziyaretinden sonraya denk gelmesi hayli ilginç, Bundan ziyade başak sebep bulamayıp oraya gönderme yapılması dahada ilgınç...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Off offf iş güçten Prison Break bile izleyemiyorum ya ...
En sevdiğim konuya böyle boş ve yerme dolu mesaj yazdığım için kusura bakmayın arkadaşlar...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel bi bölümdü ama şu kart kopyalama meselesini cıvıttılar bence, çok saçma :)

Lost'ta da Benjamin Türkçe konuşmuştu, ne sevinmiştik :D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu arada harıtada kıbrısın olmaması da ayrı bır durum

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Burada yazmasanız hiç haberim olmayacak, 1 ay oldu herhalde başlayalı... İndirmeye başlayalım :D

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benimde haberim yok,

ben bu hızdaki internetten indirmeye amelelik derim,film kiralayan,satan yerlerde 20 ytl civarıdır,gidip alayım bari :)

Onurs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ergenekonda karışacak prison'a az kaldı :)
Güzel bölümdü ama her salı izliyoruz, lost ve heroes'ta çıkmasını bekliyoz bakalım..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2 sezonun ortalarindayim, az kaldi yetisicem...

1. sezon, hadi 2. sezonuda katıyım, bu 2 sezonda ki heyecanı 3'te bulamıcaksın. Hevesini kırmış olmiyim ama 4'te çok iyi gitmiyor. :D

Bence bu dizi 2. sezonda bitmeliydi, zoraki bir uzatma oldu.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
1. sezon, hadi 2. sezonuda katıyım, bu 2 sezonda ki heyecanı 3'te bulamıcaksın. Hevesini kırmış olmiyim ama 4'te çok iyi gitmiyor. :D

Bence bu dizi 2. sezonda bitmeliydi, zoraki bir uzatma oldu.

3. sezon, eğer duygulu birisi iseniz zaman zaman size acıma duygusunu tattırabilir :D

Ben gene de 3. sezonu beğenmiştim...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4. bölümü izleyemedim henüz ama ilk 3 bölümden aldığım izlenim her sezon kötüye gitme trendi devam ediyor, bu heralde son sezon olucak. Gene bir sürü özen gösterilmemiş kurgu var. Bir heyecanla izliyorum ama o eski keyfi yok. :eek: Kız kaçmıştım dedi aa öyle mi muck muck bu kadar, ileride anlatıcak senaristler bişi uydurunca, t-bag sırf yan role düşmiyim diye maykıl'a dalıcam ben diye bir olaya girdi, ekibin toplanıp "hadi şu işi yapalım" pozisyonuna girmesi çok aceleye geldi falan. Ama kasting her zamanki gibi başarılı, yeni giren zenci ajan sağlam bir tipe benziyor, bunların başındaki sarışın ajan da genelde komedi rollerinde oynar ama gene de iddialı bir tercih, kast konusunda hakkını teslim etmek lazım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya 4 sezon 4. bölümmü ya ben yeni duydum 1 bölüm vs nereden bulcak yayaınalndımı acep

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cucirca diye bir sitede var çin youtube'u gibi bir siteye link veriyorlar youku.com diye birkaç alternatif link de var

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ufak bir açıklama daha yapayım, 3. sezonda fena değildi, hatta 4'te iyi ama ilk 2 sezona göre iyi değiller. Kötü anlaşılmasın bir önceki mesajım :)

Birde Prison Break dizi olmasına rağmen birçok aksiyon macera filminden çok daha iyi bir yapım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4. sezon 4. bölümü indiriyorum ama baya bölüm izlemicem. the 4400 indiriyorum bur arada dengelicem dizileri yoksa hepsini izleyip bitiyor bekleme zor oluyor :) lost hereos başlayan kadar dengelicem :p

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4. sezon 4. bölümü indiriyorum ama baya bölüm izlemicem. the 4400 indiriyorum bur arada dengelicem dizileri yoksa hepsini izleyip bitiyor bekleme zor oluyor :) lost hereos başlayan kadar dengelicem :p

Bence 4400'e hiç başlama. Çünkü dizi ortada kaldı, yani 4. sezondan sonrası rating almadığı için çekilmedi ve yayından kaldırıldı.

Ama şunuda söyleyebilirim çok güzel bir dizi, ben 4. sezonu bitirdikten sonra yayından kaldırıldı haberini öğrenince çok üzülmüştüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5