İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Prizmanet.com Hakkındaki düşünceleriniz.

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar prizmanet.com isimle hosting firmasını bünyemize katmayı düşünüyoruz ve anlaşmış durumdayız ancak googleda ve bazı yerlerde araştırma yaptım kötü bir yanını bulamadım. Sizin prizmanet.com hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba.

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun. şu anki sahibini tanıyorum. benim de alışerişim oldu yaklaşık 1 yıl önce (domain ve script aldım) hiç sorun yaşamadım.Gayet dürüst biri. prizmanet ile de çok yoğun uğraşıyor bildiğim kadarıyla. iyi firmalara da host vermiş durumda sanırım.
bence hiç bir sorun yaşamazsın almaktan dolayı.
tekrar hayırlı olsun

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ilgiç gelen cok kısa süreliğine 71 tane yıllık satmaları neden dewamı gelmemiş ? onu merak ettim sadece

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı bir sektörde şirket kurdum abi ilgilenemiyorum
neden satıyorum sanıosun ? :)
bide kısa sürede olmadı uykusuz geçen geceleri bana sor sen
hiçbirşey dışardan gözüktüğü gibi değil ilgilenen arkadaşlar bilir :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek istediğim sen süper bir kampanya yaptında 71 kişi hemen bir anda senden mi aldın ? herkez senin kampanya yapmanımı bekledi o dönemde ilginç

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi anda gelen 71 kişi diye birşey yok zaten. yalnış bilgi edinmişsin.

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnış değil yanlış olacak :)

şaka bir yana tanıdığım sorunsuz hizmet veren 2-3 firmadan 1 tanesi.
1-1.5 senedir hizmet verdiklerini sanıyorum. 1 gün dahi sorun yaşatmadı bizlere. satıldığını duyunca ne yalan söyleyeyim üzüldüm açıkcası. umarım alacak olan kişi/kişiler de aynı ciddiyette devam ettirirler hizmeti.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alacak kişi aldıktan sonra yıllıkları neden kapatmasın ? dewam edicekleri kesin değil, sana istediği kadar söz versinler. Istedikten sonra müşterilerini mağdur edebilir.

Yerimde olsam eğer satılırsa yıllık ödiyen müşterilerim için bi reseller yada barınabilecekleri bir yeri kendi başıma host ederdim. Sebebi sen onların 1 yıllık parasını almıssın o parayı devretmiyorsun.

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım en ciddi alıcı biziz sanırım.

Birincisi yıllıkların ödeme zamanlarına bir veya iki aylık bir süre var.
İkincisi eğer alma konusunda kesin antlaşmaya varılırsa bir temsilcimiz eskişehire giderek satıcı arkadaş ile sözleşme yapıcak.
Bu sözleşmenin en önemli iki maddesi şu şekilde olucak satıcı arkadaşın bize taahhüt ettiği bilgilerin doğru olmadığı kanıtlanırsa bize tazminat ödenecek. ikincisi ise biz müşterilerinin hizmetini sonlandırmamız durumunda tazminat ödücez. Bu sözleşme noter huzurunda yapılacak ve resmi bir belge olucak.

Hem satıcı arkadaşın bir sorunda müşterilerine karşı zor durumda kalmaması için hemde bize verilen bilgilerin doğruluğundan emin olmak için bu ve buna benzer maddelerin olduğu bir sözleşme yapılacak.

Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

S

sasu

Misafir
Arkadaşım en ciddi alıcı biziz sanırım.

Birincisi yıllıkların ödeme zamanlarına bir veya iki aylık bir süre var.
İkincisi eğer alma konusunda kesin antlaşmaya varılırsa bir temsilcimiz eskişehire giderek satıcı arkadaş ile sözleşme yapıcak.
Bu sözleşmenin en önemli iki maddesi şu şekilde olucak satıcı arkadaşın bize taahhüt ettiği bilgilerin doğru olmadığı kanıtlanırsa bize tazminat ödenecek. ikincisi ise biz müşterilerinin hizmetini sonlandırmamız durumunda tazminat ödücez. Bu sözleşme noter huzurunda yapılacak ve resmi bir belge olucak.

Hem satıcı arkadaşın bir sorunda müşterilerine karşı zor durumda kalmaması için hemde bize verilen bilgilerin doğruluğundan emin olmak için bu ve buna benzer maddelerin olduğu bir sözleşme yapılacak.

Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

lotustasarim hayırlısı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5