İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR'li Blog Backlinkler (PR4,PR5,PR6) İlk mesaj atanlar alıyor !

cengiz5230

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bende alırsam süper olur valla kombi klima işi yapıyorum kombi klima sitelerim için kullanıcam varsa dua ederim size..

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
abooo beleş backlink dağıtılıyo valla bende isterim vermezseniz hayır göremeyebilirisiniz şimdiden söyliyim.. :D:D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar şuan pm atamıyorum kutu dolmuş (eskiden yetkili olduğumdan dolmuş kutu, haddinden fazla özel mesaj var) onları temizleyince bu konuya yazan arkadaşlara atıcam güzel pr'li blog sayfalarının linklerini, en geç 1 hafta içinde pmler gönderilmiş olacak ;)

Ekleme: Yabancı siteden pr3 bir sayfa, buyrun bu ara sıcak olsun :) Tek yapmanız gereken mantıklı bir yorum yazmak ;)
http://designreviver.com/articles/mac-app-store-our-pick-of-the-best-launch-apps

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5