İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PRli dofollow bloglar bulmak (RESİMLİ ANLATIM)

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
belki forumda paylaşan olmuştur ben kendi yaptığım şeyleri anlatayım

öncelikle mozilla kullandığımızı var sayıyoruz ve bir playstation ile ilgili sitemiz var biliyosunuz seoda önemli olan içeriğinize uygun backlink sağlamaktır ve bunu do follow linklerle sağlayabiliriz.no followun pek bir espirisi yok.

herneyse neden mozilla dedim, çünkü seoquake eklentisi olduğu için.seoquake diye araştırın google dan eklenti olarak mozillaya kurun.ardından içinde çok fazla özellik olduğu için eklenti ayarlarından gereksiz şeyleri çıkarın page rank değerini göstermesi yeter.ardından google'ı açalım.

playstation "Remember my personal information" "Notify me of follow-up comments"

Yazalım ve aratalım.. seoquake eklentisi sayesinde karşımıza sonuçlar çıkıyor.

2i1plra.png

Halbuki rastgele bir arama yaptım daha kafada pr4 bir do follow blog çıktı.bu bloglara girip bloglar hakkında backlinki kapmak garanti olsun diyorsanız blogu okuyup ilgili ingilizce yazılar yazın hatta up uzun yazın ne kadar çaktırmazsanız o kadar kolay eklenirsiniz.

Kendi yöntemimi açıkladım umarım işinize yarar benim yarıyor ileride burda daha kullandığım bir çok yöntemi sizlerle paylaşacağım.

forum.iyinet.com u inşallah daha paylaşımlar dolu bir foruma dönüştüreceğiz.herkesi bu konu vesilesi ile paylaşıma davet ediyorum.

insanlara yemesi için pasta vermeyin , pasta yapmasın öğretin...

Alıntı yapmak isterseniz http://koreanturk.com/ linkiyle alıntı yaparsanız sevinirim.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
rica ederim bir sonraki konuda

yarı otomatik seri bir şekilde ekleme yapabileceğiniz biri dizin ekleyici diğeri bloglara yorum ekleyici programları paylaşacağım.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
hocam daha önceki dofollow konunda rep verdim bunda veremiyorum bari teşekkür edeyim dedim :) sağol bilgiler için

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Aslında dofollow blog bulduktan sonra seoquake ile ordan alt sayfaların prlerini takip etmektense, http://seoanalytic.com/tools/internal_pagerank_checker/ bu siteden sitenin alt sayfaların prlerini tarattırmanız işinizi daha kolaylaştırabilir. Üyelik istiyor ve en başta yanılmıyorsam 10 kredi veriyor 10 site tarattırabilirsiniz. Krediniz bittikten sonra foruma post attıkça krediniz artıyor

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Aslında dofollow blog bulduktan sonra seoquake ile ordan alt sayfaların prlerini takip etmektense, http://seoanalytic.com/tools/internal_pagerank_checker/ bu siteden sitenin alt sayfaların prlerini tarattırmanız işinizi daha kolaylaştırabilir. Üyelik istiyor ve en başta yanılmıyorsam 10 kredi veriyor 10 site tarattırabilirsiniz. Krediniz bittikten sonra foruma post attıkça krediniz artıyor

neden seoquake varken böyle zahmetli birşeyi kullanalım ki.yinede tavsiyeniz için teşekkürler belki söylediğiniz şekilde tarama yapacak kişiler olabilir.

ermanaltind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam yanlış anlamayın ama "Remember my personal information" "Notify me of follow-up comments" cümleleriyle do-follow blog arasında nasıl bir bağ kuruyorsunuz anlamadım.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
seoquake ile bir müddet sonra google ve yahoo'dan geçici olarak banlanıyorsun.

neden ? seoquake sitenizden bağımsız bir mozilla eklentisi sadece neden banlanasınız ki? sadece do follow blog bulmak için kullanıyorsunuz.

hocam yanlış anlamayın ama "Remember my personal information" "Notify me of follow-up comments" cümleleriyle do-follow blog arasında nasıl bir bağ kuruyorsunuz anlamadım.

bu bilinen bir yöntem do follow yorum linklerine izin veren bloglar bu şekilde wordpress tanımlamaları vardır.

Anonim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
baya bi bu yontemi kullandım tesekkur ederim guzel paylasım

wRath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım için teşekkürler.

Sormak istediğim farklı birşey var, dofollow yada nofollow farketmez acaba blog değilde forum nasıl bulabiliriz ?

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

teşekkürler paylaştığın için.

baya bi bu yontemi kullandım tesekkur ederim guzel paylasım

işine yaradığına sevindim.

Sormak istediğim farklı birşey var, dofollow yada nofollow farketmez acaba blog değilde forum nasıl bulabiliriz ?

forum konusunda sanırım pek kesin bir kaynak yok çünkü bir çok forum sistemi var ve hepsi ayrı ayrı özellikte ve kodlamaları farklı.bunu deneye yanıla bulabilirsin ancak.

byteo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili Gvindor çok teşekkürler. paylaşımlarını ısrarla takip ediyorum :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Burdan gelicek olan backlinklerin bize pr olarak dönüşünde ne kadar etkisi var acaba üstadım? Bende bulduğum siteden almaya çalışıyorum bu şekilde. Paylaşımınız için teşekkürler, real link finderde kullanabilirsiniz arkadaşlar pr değeri olan siteleri bulmak için. Tam hatırlamıyorum şuan forumlarıda buluyormuydu yoksa bulmuyormuydu, kaldırmışım pc'den.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111

vbulletin için footprint
[KEYWORD] inurl:"member.php?u=" "powered by vbulletin" intitle:"view profile" signature

expression engine için footprint
[KEYWORD] inurl:"index.php/member/" "bio" "expressionengine" "view all posts by this member"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5