İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Problem Nickli Üye'ye Dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abdullah46

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba dün açtığım website satış konusuna (http://forum.iyinet.com/site-satisi/...atiliktir.html) "problem" nickli üye cevap yazdı ve ortak bir fiyatta anlaştık bugün siteyi devredecektim kendisine saat 1 gibi görüşmeye başladık önce ücreti aktarmasını sonra siteyi devredeceğimi söyledim kabul etmedi anlaşmamız şu şekilde oldu önce ben sql + ftp yedeğini gönderecektim sonrasında paranın tamamını aktaracaktı ve domaini transfer edecektim güvendim ve önden sql + ftp yedeğini yolladım kendisine ücreti yatırmasını söyledim daha öncesinde msn ve face profilini istemiştim kullanmıyorum dedi birde tel numarası verdi önce aramak istemedim kıbrıs hattı kullandığım için sonrasında aradığımda vodafon a kayıtlı böyle bir numara yoktur deyince jeton düştü 5-10 dk geçti cevap gelmedi bir kaç tane daha mesaj attım cevap yok yaklaşık 2 saat kadar önce cevap geldi ve kızma öyle 7/24 pc başındamı olamam heralde vs. yazıyordu neyse dedim tekrar bir mesaj attım telefon numarasını istedim zar zor 3-4 mesajda telefon numarasını aldım dbyi yükledim gönderdim indirme linkini aradan 10dk geçtikten sonra mesaj geldi ve aynen bunlar yazıyordu

" Oyun mu oynuyoruz .

Bomboş forum db si bu .

yok kardeşim niyetin belli oldu senin .

Bırak Kalsın Istemiyorum .

Birdahada Mesaj Atma.

Bari Forumdaki diğer insanlara acı .

Arkadaşıda rahatsız etme

Yöneticilere söyleyeceğim artık ."

Nasıl olurda aldığı rar dosyasına boş der 1 saat önce sapasağlam tek tek yedeğini aldım sitenin ve gönderdim sahtekarlık adamın kanına işlemiş ki birde üzerine pişkin pişkin bu şekilde mesaj atabiliyor ama ben söke söke almasını bilirim o ücreti ondan birde üzerine mahkeme giderlerinide karşılamak zorunda kalır.Bu konuyu açmamdaki amaç diğer üyeleri bilgilendirmek ve o şahsın bilgilerini alabilmek.Yöneticilerden ricam bu şahsın IP kayıtlarını ve siteye kayıtlı olan msn adresini vermeleri bilgileri aldığım an ilk iş savcılığa şikayet dilekçesi vereceğim görüşme kayıtlarıyla birlikte zaten elimde telefon numarası var o bile yeterli ama olsun işimi sağlama almak istiyorum.

Problem

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Arkadaşın belirttiği gibi birşey yaşanmamıştır .

boş forum sql yollamıştır .

arkadaşın konuşmalarindan dolayı alışveriş yapmak. istemiyorum .
eksik kalsın .

illa inat ediyorsa sadece öyle düşündüğü için sql parasını atarım .

bana ulaşmadığı halde ...

ayrıca hakaret ettiğinden dolayı ceza almasını istiyorum.

Forumda hep online değilim .

iyi akşamlar.

Abdullah46

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu mesajlarda bu şahsa aittir az önce geldi.İsterseniz ekran görüntüsüde alabilirim.

Mesaj 1

"Lütfen ne söylediğine dikkat et.

alt tarafı 25 k konu var ben.napayim senin db ni .

zaten verdiğin sql yanlış.boş forumun sql u .

çoktan sildim bile..

hiç merak etme benim amcam avukat .

benim.bilgisayarmda sana dair birşey yok .

ayrıca ben hala vazgeçmedim sözümun arkasındayım .

adam akıllı db yi at paranı geçeyim ."

Mesaj 2

"ama illa gidicem diyorsan sen bilirsin .

mahkeme masrafları + Avukat + extra lar .

sitenin parasını katlar .

yollama niyetin varsa yolla .

paranı yarın geçeyim .

( eğerki doğrusunu yollarsan)"

İlk gönderdiğim full backup dosyasıydı ve onu kabul etmedin sonra tek tek yedek aldım sql ve ftp onları attım yine sahtekarlık yaptın boş dedin eminim buradan yönetici bir arkadaşa versem bilgileri o alsa yedeği ve gönderse sana onuda yalanlarsın sildim diyorsun ama emin ol silmemişsindir yarın birgün 25k forum dbsi diye piyasada satarsın benim emeğimi dünden beri beni uğraştırıyorsun.Merak etme ben söke söke alacağım o parayı senden artı mahkeme giderleride cabası olacak yöneticilerden ricam acilen bana bu şahsın bilgilerini vermeleri sonuç ortada.Mağduriyetimi biran önce gidermek istiyorum savcılığa şikayet dilekçesi vererek.

Problem

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Emin ol hatta yemin bile ederim sildiğime .

herhangi bir satış konusu görürsen o zaman şikayet edersin..

bende öyle bir dosya bulunmuyor .

ayrıca bende birçok 50*100 k db var .

ama iyiliğim olsun .

olmadığı.halde sql için 2-3 domain atarım .hesabına.

sırf yanlış düşünme diye .

Abdullah46

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Emin ol hatta yemin bile ederim sildiğine .

herhangi bir satış konusu görürsen o zaman şikayet edersin..

bende öyle bir dosya bulunmuyor .

ayrıca bende birçok 50*100 k db var .

ama iyiliğim olsun .

olmadığı.halde sql için domain atarım .hesabına.

sırf yanlış düşünme diye .

İstersen silme istersen dağıt herkese umrumda değil bu saatten sonra senden bir şey isteyende yok artık yazma yeter benim için seninle mahkemede görüşeceğiz ben kıbrıstan dava açacağım senin adına elimdeki görüşme kayıtlarıyla birlikte emin ol ben gelip gidersem ya da sen buraya gelip gidersen masraflar senden çıkacak olan sana olacak bana bir şey olmaz çünkü sonuna kadar haklıyım ben hayatımda hiçbir insanı kandırmadım kandırmamda kul hakkından çok korkarım yazıklar olsunki dünden beri uğraşıyorum senle 2 kez yedek aldım Allah aşkına nasıl inkar edebiliyorsun boş diye hayatımda ilk defa yedek alan bir insan değilim ki yanlış yaptım diyeyim bu işlerde profesyonelim.Yazıklar olsun ne diyeyim ama hakkımı senin gibi insanlara yedirecek değilim merak etme söke söke alacağım senden o parayı.

Problem

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
kaç paraysa vereyim .

bende sqlyok ama yinede vereyim.

veya sahip olduğum 3 adet domaini yollayım. ( hepsi iyi domain dir )

yani amacım aklındaki soru işaretlerini kaldırmak .

sonucunda domain sende site sende .

bana sql attın . boş çıktı ve sildim .

nedir alıp verilmeyen .?

Abdullah46

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kaç paraysa vereyim .

nedir alıp verilmeyen .?

Bak kardeşim yazma dedim sana istersen bin tane domain ver yine istemem ben hakkım olan 500 TL yi istiyorum onuda senden alacağım hiç şüphen olmasın bu siteden ister bilgi gelsin ister gelmesin elimde telefon numaran var görüşme kayıtları var onlar bile yeterli benim için yarın sabah ilk işim gidip savcılığa şikayet dilekçesi vereceğim bu mesajlarında incelenecek merak etme onlar çıkartırlar kim haklı kim haksız ortaya hala boş çıktı diyebiliyorsunya ne diyeyim bakalım inceleyecek olan kişiler yedeğin dolumu boşmu olduğu hakkında ne diyecekler indirme linkinide silmedim oda duruyor saati süresi herşeyi belli yazıklar olsun senin gibi insanlara yarın dilekçeyi verdikten sonra bilgilendireceğim aklın kalmasın.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kaç paraysa vereyim .

nedir alıp verilmeyen .?

Forumda üye olduğunuz günden itibaren her giriş yaptığınız IP adresleri ve değiştirmeden önceki mail bilgileri kayıtlıdır.

Proxy kullanarak ve mail adresinizi değiştirerek kimliğinizi gizleyemezsiniz.

Konu tarafımca kilitlenip ilgili üyeye süresiz uzaklaştırma cezası verilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5