İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Probux İle Tıkbaşı Para Kazanma.An İtibariyle 132 Refe Ulaştım Resimli

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Probux İle Tıkbaşı Para Kazanma. (Ödeme Kanıtlı!!!)

Merhaba,
4-5 aydır kullanmış olduğum probux sistemini size anlatacağım. Genelde bir sisteme girmek, emek vermek için çok araştırırım. Tabii probuxa girmeden önce probuxu da araştırdım herhangi bir kötü sonuçla karşılaşmadım.

Probux ödeme işini yıllardır sorunsuz şekilde yapan bir ptc sitesidir. Aynı zamanda diğer ptc sistemlerine göre daha çok kazandırır. Kiralık reflerden kalitelidir.

Probuxa her yabancı siteye üye olduğunuz gibi Registere tıklayıp üye olacaksınız. Aktivasyon kodunu onaylayacaksınız. Login den giriş yapacaksınız.

Giriş yaptıktan sonra Üst menülerde Wiew Ads den çıkan reklamlara (Mavi, yeşil renkli bannerler vardır) tıklayarak 5-30 san. bekleyerek para kazanırsınız. Tüm reklamları izlediğinizde günlük 0.060-0.070 kazanırsınız. Yaklaşık 10 gün sonra 3 ref kiralarsınız. 3 ref kiraladıktan sonra bu 10 gün bekleme süresi 7 güne düşer ve yeniden 3 ref kiralayacaksınız. Bu şekilde ref artırarak para kazanacaksınız.

Refler diğer sistemlere göre daha kalitelidir. Kaliteden kasıt avg leri yüksektir.

Yanlış hatırlamıyorsam standart üyeler max 200 kiralayabiliyor.
200 ref limitine ulaştığınızda ücretli üyelik almanız lazım. 200 ref kiraladığınızda reflerden kazandığınız paralarla 80$ ulaştığınızda ücretli üyelik satın alabilirsiniz. Yıllık 80$ pakette 2.000 ref kiralama limiti vardır. Eğer 2.000 Ref limitine ulaşıp daha fazla ref kiralamak isterseniz. Ultimate (yıllık 790$) üyelik satın alarak limiti 4.000 e çıkartabilirsiniz. Ancak 2.000 refinizle bile ayda yüzlerce belkide binlerce $ kazanabilirsiniz.

Refimle Üye Olmak İçin : http://www.probux.com/?r=bulut57

Refsiz Link : http://www.probux.com

Buyrun Resimlere de Gözatın.
Resim 1

x3aV0r.gif

Resim 2
xRVvMa.gif

Deneme Amaçlı ve Kanıt Amaçlı 5 $ lık Para çektim. 2-3 dk da hesabıma geçti.
eojkGb.gif

FuKaGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce ref satın aldım 3 tane ama tıklamaları çok düşükdü tekrar reycle yapdım ama düzelmedi nerdeyse hepsni değişdirdim şuan son hali böle bunlar biraz iyi gibi ama 1 gün arayla tıklıyolar neden böle anladım 4 kere reycle yapdım 0,28 zarara giridm

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce ref satın aldım 3 tane ama tıklamaları çok düşükdü tekrar reycle yapdım ama düzelmedi nerdeyse hepsni değişdirdim şuan son hali böle bunlar biraz iyi gibi ama 1 gün arayla tıklıyolar neden böle anladım 4 kere reycle yapdım 0,28 zarara giridm

refleri hemen değiştirme 5-6 gün falan bekle. Avg leri ne bakarak değiştir. Avg ler 1,50 un altı zarar sayılır. 1,5 üstü olanlar kalsın.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneme Amaçlı ve Kanıt Amaçlı 5 $ lık Para çektim. 2-3 dk da hesabıma geçti.

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem kesinlikle güzel beimde hesap vardı 2.5$ vardı bide 21 tane ref ama 30 gün giremedim silinmiş hepsi tikcet attım dikkate almadılar tıklamıyorum şuan.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem kesinlikle güzel beimde hesap vardı 2.5$ vardı bide 21 tane ref ama 30 gün giremedim silinmiş hepsi tikcet attım dikkate almadılar tıklamıyorum şuan.

yorumunuz için teşekkürler hocam. Ref kiralamalı olan ptc sistemlerinin kötü yönüde bu zaten. Günlük olarak girip kontrol etmek, reklamlara tıklamak gerekiyor. 1 ay girmezseniz tüm kiralık reflerin süresi biter.

Birçok ptc sistemi denedim probux diğerlerinde çok daha ileride çoğu ptc de boşuna vakit kaybı oluyor. Bikaç ay para kazandırıyor. Sen de ref kiralayıp daha fazla kazanayım diyorsun. Bi bakıyorsun sistem kiralık reflerin avg sini düşürüyor. Sende boşuna zarar ediyorlar. Ve aylardır boşuna uğraşıyorsun.

Probux la aynı anda birçok ptc sistemine başladım. Hepsi bikaç ayda yalan oldu. Probux hala son sürat yoluna devam ediyor. Kazanç oranı da aynı yine ilk gün ki gibi çok kazandırıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi