İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profelyonel Ekip

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafamda Bir proje var ama bunu uygulayacak ekibim yok.

Türkiyede belkide yapılmamış bir proje host domain vs gibi sorunlarım yok ben para kazanacam ekip çalışacak gibi bir endişemde yok para için yapmayı düşünmüyorum.

proje detaylarını anlatmak istemiyorum ben ekibi bulana kadar çoktan fikir çalınır diye düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar gerçekten bu işte yer alabilirim diyen arkadaşlar arıyorum meraktan soru sormayın lütfen..

Ama şöyle diyebilirim
konusunda uzman arkadaşlar gerekiyor
en az internette 8 saatten fazla kalması
konuya profelyonelce yaklaşıp öyle davranması gerekiyor.
bu işi yapacaz ama bizim kazancımız ne olacak diyorsanız
projeden kazanılan gelir ekip arasında eşit düzeyde paylaştırılacaktır.

ilgilenenler buraya yazarlarsa sevinirim

Makif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiikide beklediginiz şeyler nelerdir php bilgisimi asp bilgisimi grafik dizayn nedir? daha detaylı olursa bizde neye qirdiğimizi bilerek konusuruz üzerinde

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla işin açıkcası her konuda uzman php den tutun sağlık sektörüne oyuncak sektörüne kadar

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunu söyliyeyim portal kuracam demiyorum size kalkıp ben mynet yapacam demiyorum ama bu konu için her anlamda ve her konuda uzmanlaşmış arkadaşlara ihtiyacım var daha doğrusu benim de değil çünkü tamamen bir ortaklık olacağı için müdür yönetici vs olmayacak

hakeden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp ve Asp.net de destek verebilirim. Ancak internette 8 saat kalmak dediğin bile önü açık bir durum. Ben 10 saat kalıyorum ama kendi çalştığım iş de var. Yani bazı konuları açarsan daha rahat cevap yazabiliriz.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar açıklayayım çalınırsa da sorun değil yanlız yapacak olan kişinin grubunda bende görev almak isterim

amacım bir cevap platformu olşturmak hergün binlerce sorgu yapılıyor herşey hakkında aradığımız cevabını bulamadığımız sorular hakkında

bir soru cevap platformu diyeceksiniz ekşi vs var en basiti google var ama profesyonel çalışan belirli konular hakkında uzman kişilere soruların cevaplarını bulacağınız bir platform

geyiğe cevrilmeyecek bir bilgi oluşumu olduğunu düşünün diyelim kafamdakileri aktarabildim mi bilmem ama proje bu

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Answer'in akibeti onemli degil. Yahoo Answer'in, ExpertExchange.com'un halen acik oldugu onemli.
Gecerli bir fikir fakat insanlarin 8 saat nette kalip soru cevaplayacagini dusunmek cocukca bir dusunce. Zaten ne Google, ne Yahoo, nede ExpertExchange'de boyle bir durum soz konusu. Sen al yapiyi kurup cevap verenlere parayi dagitabil, o zaman istemedigin kadar adam bulursun, kimseninde siteye 8 saat baglanmasina gerek kalmaz.

hakeden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence geçersiz bir düşünce(Bence) Çünkü internet gibi sorulacak sorunun sınırsız olduğu bir ortamda bir çok işi çok iyi biliyorum diyenlerin bile takılıp birşeyler aramak zorunda kaldığı bir teknolojide yapılacabilecek bir iş değil. en azından senin dediğin gibi başında kimse 8 saat oturmaz. Ben gece yazmayı severim kodlarımı o zaman kime ulaşacağım. Ancak beyle en azından geleceğe ışık tutacak fikirler içinde tebrik ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5