İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

professional seri ilan script yaptırılacaktır

chopper07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Enyümen ( İsa Çiçek ) yukardaki yazmış olduğunuz yazıları hangi dayanak belge ile yazdığınızı belirtirseniz seviniriz. Aksi takdirde burada yazmış olduğunuz yazılar Bodrum Bilişim Web Tasarım Hizmetleri olarak tarafımızdan savcılığa delil olarak gösterilerek hakkınızda suç duyurusunda bulunulacaktır.

İyi günler dilerim.

enyumen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bodrum bilişim sen kimsin bana kalkıp burda savcılığa veririm gibi kelimeler sarfetme tenezzülünde bulunuyorsun ben burda bodrum bilişime herhangi bir ithamda bulunduğumu zannetmiyorum, he yok arkadaşım ben seni savcılığa verecem illa diyorsanda git ver seni tutanda yok.

chopper07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunuzu baştan aşağı bir okur musunuz?

İlan sitesi ile ilgili olarak bir talepde bulunmuşsunuz. birinci mesaj.
talebinize karşı bir cevap yazılmış. ikinci mesaj

Bu mesaja karşı yazdığınız konuyla alakası olmayan 3. mesaj.

arkadaşlar database bilişim çözümleri ve ankara web bunlar aynı firmadır aynı kişilere aittir, bunlar dolandırıcıdır, sakın bunlarla çalışma yapmayın yoksa çok canınız yanar.

bunlar aynı kişilerdir diyerek bizi mi kastediyorsunuz onu anlamış değiliz. Daha açıklayıcı olabilirseniz seviniriz ki mesaj ağustos ayından kalma.

enyumen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajda "database bilişim çözümleri ve ankara web" olarak belirtilmiş farkındaysannız.

chopper07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajda "database bilişim çözümleri ve ankara web" olarak belirtilmiş farkındaysannız.

Belirtildiğinin farkındayız. Zaten bir önceki mesajımda da bende sizin mesajınıza yazmış olduğum mesajın arkasından database bilişim ve ankara web BUNLAR AYNI FİRMALARDIR demenizde sıkıntıdan bahsettim. konuda daha öncesinde yada sonrasında database bilişim yada ankara web vs hiç kimse ne mesaj yazmış ne bir içerik paylaşmış. Sadece bizim size yazdığımız bir cevap var.

Yani bu yazdığınız mesajın yeri bu konu olmamalıydı. Eğer bir şikayetiniz varsa bu firmalar ile ilgili, konunu gerektirdiği yere gerekli mesajınızı yazarsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5