İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel 1. SAYFA SEO Hizmetleri - SEO Danışmanlığı - Özel SEO Danışmanlığı - Kesin Yükseliş!

NavySeo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vE2Ynp.png

Navyseo olarak WMAracın'da ücretsiz soru-cevap konusunun lideriyiz! Sizinde sormak istedikleriniz var ise hemen BURAYA tıklayarak sorabilirsiniz!

Sadece burada değiliz! R10 konumuzu ve yorumlarımızı'da inceleyin.

TELEFON NUMARAMIZ: 0541 740 81 48

Konu Tasarımı: Fronar Design

Wmaracı & R10 yorumlarımızdan sadece bazıları;

Güvenle ticaret yapabilirsiniz. İşinde uzman birisi olup, kaliteli bir kişiliğe sahiptir.

film sitesi için 2 aylık seo çalışması için anlaşılmıştır yarın bertuğ hocayla görüşülüp seo ödemesi yapılacak inşallah hayırlısı olmasını dilerim

bugün KingStar ile görüşülüp film istesi için seo ücreti verilmiştir :)

Geçen görüşmek için mesajımı bıraktım, kendisiyle görüşülüp 3 Aylık çalışmak için anlaştık. daha da iyi olacağına inanıyorum

Kendisi ile birçok konuda alışverişimiz oldu, Seo konusundada gerek çalışma olsun gerekte yardımları, ilgi alakasını hiç eksik etmedi.

Başarılar Bertuğ..

Bertuğ kardeşimle uzn zamadnır arkadasız. Kendisiyle bir sitem için anlaştık. Güvenilir ve işin hakkını veren bir arkadşatır. Olumlu sonuç alacağımızdan şüphemiz yok

all seo eklentisi ve kurulumunu yaptı saolsun sıcak kanlı ve ilgili arkadaşımız

Hayırlı işler dilerim kardeşim. Karşına anlayışlı ve dürüst müşteriler çıksın inşallah :)

Navy seo ile uzun zamandır çalışıyorum. Çok başarılı ekibi ve dedikleri gibi zamanında, ek ücretler çıkartmayan ve en uygun seo hizmeti sağlayan arkadaşlar. Tanıştığıma çok ama çok memnunum. Bir kaç site için daha çalışmaya başladık.

KingStar devamlı müşterimdir. Kendisi hem güvenilir hem de ticaret ahlakına sahip olgun bir kişiliktir. Bununla beraber SEO dendiği zaman akla ilk gelen isimler arasında yer alır. Gözünüz kapalı bir biçimde sitenizi kendisine emanet edebilirsiniz. :)

Piyasadaki güzel çalışmalar yapan birkaç kişiden biri. Güvenle çalışabilirsiniz.

Sitem için 3 aylık seo anlaşıldı iyi sonuçları olursa devamlı çalışırız

Tech Kafa olarak arkadaş ile uzun bir süredir çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

İyi çalışmalar kardeşim

Boş vaat vermeyen dürüst bir insan, buda boşuna para ve zaman kaybetmemek anlamına geliyor.

Ücreti yollandı webmaster tolls yetkisi verildi hayırlısı olsun.

Bir web sitem için anlaştık. Umarım iyi sonuçlar alacağız.

Bertuğ Bey ile film sitem için 3 aylık anlaşma sağlanmıştır ilk ayın ödemesi geçilmiştir 2 taraf içinde hayırlı olur inşallah. Allah utandırmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5