İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Ekip Gündoğdu Ajans SEO Paketleri Son Güncelleme Uyumlu Özel SEO Paketlerimiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeoGA

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
//////////////////////////////////////////////////////////////////////

ertugrulekim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefon görüşmemizde gösterdiği tavır ve nezaketten dolayı kendisine teşekkür ediyorum birkez daha. Kendisinden 1 paket alarak işleme başladık hayırlara vesile olur inşaallah.

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
31 Mart tarihinde bir paket satın alıp 10 15 gün içerisinde teslim edeceğini söylemiştir arkadaş ilk aşamalarda çok ilgili ve olumlu bir etki bıraktı açıkçası daha sonra ilk paketi teslim almadan bir paket daha spariş vererek beklemeye başladım...

1 ay oldu ve hala paketleri teslim alamadım .. paketleri teslim almayı bırakın telefonlarıma ve maillerime cevap alamıyorum..

EDİT: Arkadaş bu sabah işleri teslim etmiştir.

SeoGA

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
31 Mart tarihinde bir paket satın alıp 10 15 gün içerisinde teslim edeceğini söylemiştir arkadaş ilk aşamalarda çok ilgili ve olumlu bir etki bıraktı açıkçası daha sonra ilk paketi teslim almadan bir paket daha spariş vererek beklemeye başladım...

1 ay oldu ve hala paketleri teslim alamadım .. paketleri teslim almayı bırakın telefonlarıma ve maillerime cevap alamıyorum..

EDİT: Arkadaş bu sabah işleri teslim etmiştir.

Rapor Teslim Edildi.

07ayna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi 02/05/2016 itibarı ile mini paket seo satın aldım .Hayırlısı bakalım.

radnudlimec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasan bey Ultra peket ödemenizi peşin yaptım mailinizde 7 gün dediniz, 15 gün geçti, Çalışmayı biran önce teslim edin, biz de zor duruma düşüyoruz. Sizden haber bekliyorum.

EDİT: 07.05.2016 Çalışma Teslim Edildi.

SeoGA

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Rapor Teslimatları Yapıldı. Çalışmaların Aksamasının Sebebi Sunucu Kaynaklı Bir Sorun Yaşadık Sitelere Erişim Sağlayamadık Raporlar İletiliyor Telafi Amaçlı Çalışmaları Fazladan Fazladan Yaptık. Hayırlı Olsun.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar kazara bulaşmayın. Boşu boşuna vakit kaybedersiniz. İşlerini ne doğru dürüst yapar ne de zamanında teslim eder. Verdiği hiçbir sözü tutmadı. Sürekli oyalıyor. Forumda aynı durumda olanlar varsa buraya yazsın ki daha fazla kimseyi suistimal etmesin bu sahtekar. Araştırdığımda birçok kişiye aynı şeyi yaptığını gördüm. İyinet hariç tüm webmaster forumlarından banlanmış. seohizmetmerkezi şikayetimvar diye aratırsanız dolandırdığı kişilerin mesajlarını görürsünüz.

heymam2bab

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5